* На правах реклами
На цей час штепсельні розетки — це невіддільна складова майже будь-якої електромережі. Основне завдання полягає в комунікації електричних приладів через виделку. Штепсельні розетки є досить популярними й розповсюдженими, отож кожному буде корисно дізнатися про їх призначення і яким чином вони встановлюються.
З чого складається конструкція штепсельної розетки
Найчастіше вона характеризується трьома основними елементами:
- корпусом;
- колодкою;
- контактом з пристроєм.
Якщо вам необхідно придбати штепсельні розетки, то швидше переходьте за посиланням:
https://www.kontakt-simon.com.pl/ua/Каталог/842 в магазин Kontakt Simon, на сайті якого ви можете детально ознайомитися з усім асортиментом і ціновою політикою.
Для чого потрібен корпус
Корпус — захисна частина даного пристрою. Нерідко він потрібен для виконання не тільки декоративної, але і захисної функції. Більшість компаній виготовляє зовнішню кришку використовуючи міцний матеріал.
Яку функцію відіграє колодка
Варто відзначити, що колодка — основа розетки. Під час її виготовлення використовується кераміка. Вона сприяє утриманню не тільки кришки, а і захисних контактів.
Навіщо потрібен контакт з пристроєм
Контакт з пристроєм дозволяє електроенергії дійти до споживача. Матеріалами для виготовлення служать різні сплави, що мають певну пружність.
Різновиди штепсельних розеток за типом конструкції
Вони можуть мати:
- приховану установку;
- зовнішню установку.
Приховане встановлення застосовується виключно для внутрішньої проводки. Для встановлення ви повинні помістити розетки в стіни. Дроти необхідно під'єднати так, щоб вони не видавлювались.
Зовнішня установка призначена для зовнішнього встановлення. Кріпити її потрібно до стіни. Багато хто віддає перевагу додатково використовувати спеціальне підсвічування або захисну коробку.
Штепсельні розетки також можуть розподілятися:
Тобто пристрій наділений захисним контактом. У такому випадку пристрій під'єднують до дроту що заземлює. Подібні розетки можна встановлювати в будівлях, де присутнє заземлення. Гнізда для штифта розташовують трохи нижче від отвору. Штепсельні розетки такого типу створені під електричні плити.
Існують розетки без заземлення. Вони підійдуть майже до будь-якого виду проводки. Однак рекомендується вибирати штепсельні розетки із заземленням, оскільки вони є більш безпечними.
- Встановлюються такі розетки разом з прокладанням кабелю.
- Підключаються вони окремою лінією.
- Дроти повинні перевищувати необхідну довжину на п'ять сантиметрів.
30-11-2021, 18:30
0
881