* На правах реклами
Чи любили ви в дитинстві грати настільні ігри? Правда, цей процес був настільки захопливим, що інші розваги здавалися геть не цікавими? Покоління змінилися, і сучасну дитину дуже важко відірвати від гаджета. Соціальні мережі, мультфільми та YouTube забирають у неї більшу частину вільного часу, а комп’ютерні та мобільні ігри ніби зовсім відривають малюків та підлітків від реального світу. Як наслідок – роздратованість, неуважність, лінь та погіршення зору. Батьки, стикаючись із такими ситуаціями, шукають різні способи вирішення проблем. Хтось забирає смартфон, хтось змушує багато читати, а дехто шукає альтернативні здорові розваги. Одним із варіантів корисного і веселого дозвілля є давно забуті, але усіма улюблені настільні ігри.
Як у такий спосіб зацікавити сучасних дітей та що обрати для різних вікових груп, ми поцікавилися у спеціалізованому магазині настільних ігор Questy.– Чи популярні настільні ігри серед сучасних дітей?
– Як відомо, сучасні діти люблять проводити час в інтернеті. Та сказати, що настільні ігри їм не цікаві – не можна, адже кожен хоча б раз пробував кидати кубики чи продумувати стратегію. І якщо гра не сподобалася, то дитина, швидше за все, просто не зрозуміла її правила. А сьогодні, до речі, є дуже багато крутих і цікавих сучасному поколінню пропозицій. Адже індустрія настільних ігор теж не стоїть на місці, тому тепер вони пристосовані до часу, зрозумілі дітям та викликають у них інтерес. Ігри різні і за тематикою, і за складністю, і за кількістю гравців.
– Які ігри ви б запропонували дітям різних вікових груп?
– Про різновиди настільних ігор говорити можна довго, а обирати їх ще довше. Адже відповідно до вподобань дітей, схильностей та навіть завдань, які ставлять батьки перед грою, є безліч пропозицій. Загалом настільні ігри можна починати грати від трьох-чотирьох років. Не треба думати, що дітки ще не дуже все розуміють і їм це ще непотрібно, вони навпаки таким чином розвивають асоціативну пам’ять, вивчають кольори та нові слова. Так, наймолодшим гравцям ми пропонуємо розважальні ігри
"Пінголо", "Зоорегата" та Dooble. Це цікаві перегони та "ходилки", які дуже захоплюють малят. Такі ігри вважаються швидкими, адже їхні правила можна пояснити усього за одну хвилинку.
Для трошки старших дітей та підлітків є ще більше ігор. Наприклад,
"Читай Хватай", "Тако", "Барамелька", "Печворк" не лише розвеселять дитячу компанію, а й розвинуть уважність, спритність та пам’ять кожного учасника. Також підліткам будуть цікаві ігри-квест як
"Печера скарбів", стратегічна "Суші? Так!" чи "Каркассон", асоціативна Dixit або географічна "Чудеса світу". – Настільні ігри – це лише дитяча забавка?
Мабуть, ви усі пам’ятаєте кадри з американських фільмів, де дорослі завжди проводять час за іграми. І скажу вам це дійсно поширена традиція серед усіх поколінь, які вміють з користю проводити час. Крім того, настільні ігри – це чудовий спосіб налагодити контакт батьків та дітей. Зокрема, цікаві і легкі
"Влучні підказки", в які із задоволенням грають і дорослі і малі, стануть запорукою затишного сімейного вечора.
– Як зацікавити сучасну дитину іграми?
Насправді, грати настільні ігри – це круто. До цього не треба ні змушувати дитину, ні якось заохочувати, бо, побачивши дійсно цікаву забавку, ваш син чи донька точно відкладе гаджет. Купіть гру, сядьте з малюками, разом ознайомтесь із правилами, і ви побачите, що таке справжній азарт. І окрім гарних емоцій, діти отримають велику дозу адреналіну, розвинуть свою уяву, стратегічне мислення, логіку, уважність та терплячість. На носі новорічні свята, то чому б не потішити своїх рідних крутою настільною грою. Розкажіть нам, чим цікавиться ваша дитина, і ми допоможемо обрати найбільш оптимальний варіант.
Детальніше за тел.: 050 708 50 19
Адреса: м. Чернівці, вул. Небесної сотні, 21-А (ТЦ Freedom)
Instagram: questy_cv_
21-12-2021, 10:30
0
4 474