Перший пішов: у Нью-Йорку ввели "паспорти вакцинації"

новини / Новини світу
2 559
0
Перший пішов: у Нью-Йорку ввели "паспорти вакцинації"

У Нью-Йорку ввели так звані "паспорти вакцинації", які дозволять щепленим від коронавірусу людям безперешкодно брати участь у масових заходах і їздити по країні.

Спеціальний додаток Excelsior Pass містить дані про вакцинацію громадянина або про недавній негативний тест на коронавірус. Завантажити Excelsior Pass на смартфони або інші пристрої можна вже з п'ятниці, передає Українська правда з посиланням на USA Today.



Після ідентифікації в додатку щеплена людина отримує код-перепустку, що працює за принципом електронних квитків.

Пропуск вже з понеділка діятиме для десятків виставкових, художніх, розважальних закладів по всій країні. Також наявність "паспортів вакциніції" дозволить громадянам США збільшувати кількість запрошених на весільні вечірки або на інші заходи.

"Паспорти вакцинації" в Нью-Йорку фінансуються з бюджету штату і були створені на цифровій платформі IBM з використанням технології блокчейн.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують