США готують додаткові санкції проти Росії через отруєння Навального

новини / Новини світу
1 695
0
США готують додаткові санкції проти Росії через отруєння Навального

Адміністрація президента США Джо Байдена готує додаткові санкції проти Росії.

Про це заявив радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван під час прес-конференції, повідомляє "Голос Америки".



"Він (президент США Джо Байден - УНІАН) вибрав жорстку лінію політики щодо Росії, яка включає співпрацю з європейцями щодо покарання за отруєння Олексія Навального, і підготовку додаткових відповідей на інші шкідливі дії, які здійснила Росія", - сказав Салліван.

Що цьому передувало

- 2 березня набуло чинності рішення ЄС про введення санкцій у зв'язку зі справою Навального проти керівника слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна, директора Федеральної служби виконання покарань Олександра Калашникова, директора Федеральної служби військ Національної гвардії РФ Віктора Золотова і генпрокурора Ігоря Краснова.

- Також 2 березня США ввели санкції проти 8 посадових осіб і трьох російських установ у зв'язку з отруєнням і ув'язненням Навального.
Санкції введені проти Бастрикіна, Калашникова і Краснова, а також директора Федеральної Служби безпеки Росії Олександра Бортникова, начальника

Управління президента РФ з внутрішньої політики Андрія Ярина, першого заступника керівника Адміністрації президента РФ Сергія Кирієнко, заступника Міністра оборони РФ Павла Попова та Олексія Криворучка.

- Рішенням передбачено блокування всього майна та майнових інтересів цих осіб, які перебувають у розпорядженні американських громадян. Громадянам США забороняється здійснювати будь-які операції з російськими посадовими особами, які потрапили під санкції. Іноземці, які сприятимуть здійсненню великих операцій від імені санкційних осіб, також ризикують потрапити під санкції.

- Крім того, США ввели обмежувальні заходи проти трьох юридичних осіб: 27-го наукового центру Міністерства оборони РФ, 33-го центрального науково-дослідного інституту Міноборони РФ і Державного науково-дослідного інституту органічної хімії та технологій.


Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
15 992
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 128
“Коли творю – стаю живою”: історія чернівчанки, яка малює картини долонями
3 679
У Чернівцях на Центральній площі знімають банер - фото
3 186
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 169
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 128
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
2 878
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 850
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 732
У міськраді пояснили, чому замінюють банер у центрі Чернівців
2 470