Вживання або випивка пива може потенційно принести користь, що виходить далеко за рамки зняття стресу.
Хміль, або Humulus lupus, є одним з чотирьох основних інгредієнтів пива. Це засушені квіти з гіркуватим, майже трав'янистим смаком. Цей аромат може стати квітковим або тропічним, в залежності від його різноманітності і будь-яких додаткових інгредієнтів в пиві, наприклад, солоду, пише
Главред.
Medical Daily повідомляє, що через високий вміст фітоестрогенів хміль використовувався у фітотерапії ще до 1500-х років.
Фітоестрогени-це сполуки, виявлені в рослинах, які при вживанні проявляють властивості, аналогічні гормону естрогену. Фітоестрогени містяться в багатьох продуктах і напоях, включаючи соєві боби і пиво.
Фітоестрогени були вивчені на предмет їх використання при:
- запобігання певним типам раку
- поліпшення здоров'я серця
- поліпшення лібідо
Так чи може пиво бути ліками?
Коріння сягає в традиційну китайську медицину. Доктор Вінсент Карузо, мануальний терапевт з Нью-Джерсі, звертається до традиційної китайської медицини (TCM) за порадою щодо використання хмелю та ячменю в лікувальних цілях.
Згідно з Національним центром додаткового та інтегративного здоров'я, мова йде про ранні дні даосизму, близько 2500 років тому. Люди довіряли своїм садам лікарських рослин, які також додавали в їх рисове пиво.
До них відносяться протизапальні та протиракові рослини, такі як полин.
Слідуючи традиційній китайській медицині, доктор Карузо каже: "Хміль корисний як заспокійливий засіб і використовується для лікування безсоння, депресивних симптомів, нервового напруження і занепокоєння. Ячмінь також може зміцнити селезінку, допомогти жовчному міхурі і вивести токсини".
Слід зазначити, що ці ефекти були продемонстровані в дослідженнях з використанням концентрованого хмелю, а не пива.
Пиво в день захищає від перелому стегна
Ще в 80-х роках вчені виявили сліди антибіотика тетрацикліну в 1600-річної нубійської мумії. Відомо, що тетрациклін зв'язується з кальцієм, перш ніж відкладається в кістках. Його часто використовують при лікуванні остеопорозу.
Подальші дослідження міжнародного журналу ендокринології говорять про те, що сучасне пиво потенційно корисно для росту кісток.
Дослідження, проведене в 2009 році серед чоловіків і жінок старшого віку, показало, що мінеральна щільність кісток стегна і хребта була значно вище у жінок, які випивали більше 2 порцій алкоголю в день, включаючи пиво.
Хоча деякі дані свідчать про те, що помірне вживання алкоголю може призвести до збільшення мінеральної щільності кісток, надмірне вживання алкоголю може призвести до негативних наслідків для здоров'я кісток.
Інші переваги пива для здоров'я
Пиво-це не просто порожні калорії. Воно багате корисними речовинами, серед яких:
- антиоксидант
- Фосфор
- Кальцій
- Калій
- марганець
- фторид
- кремній
Хоча пиво дійсно містить деякі поживні речовини, важливо відзначити, що пиво ніколи не повинно замінювати їжу.
Важливо також відзначити, що вживання занадто багато пива може призвести до негативних наслідків для здоров'я, включаючи надмірне споживання калорій та дефіцит поживних речовин.
Пиво може допомогти вам спати краще
Почуття легкого затуманення після декількох порцій охмеленого пива насправді досить поширене.
Дослідження 2012 року вивчало вплив безалкогольного пива з хмелем. Дослідники виявили, що у жінок, які пили безалкогольне пиво з хмелем за вечерею, знизилася тривога і покращилася якість сну.
Деякі дослідження показують, що вживання алкогольних напоїв, в тому числі пива, може негативно позначитися як на якості сну, так і на тривожності.
Пиво може допомогти вашій шкірі
Пиво, як і хміль, можуть бути відмінними інгредієнтами для догляду за шкірою. Хміль має заспокійливі та протизапальні властивості.
Солод, що міститься в пиві, відлущує, стабілізує колаген і еластин, покращує мікроциркуляцію і запобігає передчасному старінню шкіри. Дріжджі, що містяться в пиві, багаті вітамінами групи B, які допомагають зволожувати шкіру.
Хоча деякі експерти з догляду за шкірою рекомендують місцеве лікування пивом, досліджень, що підтверджують цю практику, немає.
Більш того, вживання алкогольних напоїв, таких як пиво, насправді може завдати шкоди здоров'ю шкіри і навіть прискорити старіння обличчя.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
17-01-2021, 00:25
0
1 727