Інформація про розкриття вбивства Павла Шеремета є шокуючою.
Про це було сказано на брифінгу МВС, який проводив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. На брифінгу також присутній президент Володимир Зеленський.
"Інформація, яку ви отримаєте, на жаль, є не тільки сенсаційною, але і шокуючою.
Українське суспільство має чітко усвідомлювати, де та межа, за якою патріотизм перетворюється на зраду своєї країни, злочин. Тому, це складна розмова, але необхідна", - заявив Аваков.
"Йдеться про оголошення підозри громадянам, які за думкою слідства, є фігурантами у справі. Особи, про яких зараз будемо говорити, є публічними. Вони доклали чимало зусиль, аби їх псевдоніми стали відомими суспільству", - продовжив міністр.
На брифінгу нагадали, що вбивство журналіста, громадянина РФ Шеремета сталося 20 липня 2016 року шляхом підриву авто.
Із чотирьох версій, слідство відкинуло три і зупинилося на версії "дестабілізації соціально-політичної ситуації у державі, шляхом вбивства відомої особи".
У справі поліція допитала понад 3 700 осіб та провела майже 50 експертиз.
Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув від вибуху вранці 20 липня 2016-го. Йому підклали вибухівку під автомобіль.
У жовтні президент Володимир Зеленський анонсував результати розслідування вбивства Шеремета. Він наголосив, що змінить керівництво МВС, якщо не буде результату.
24 вересня правоохоронці затримали добровольця-учасника АТО Владислава Грищенка на псевдо "Буча". 5 листопада - його дружину Інну Грищенко із позивним "Пума". Їх арештували у справі про замах на вбивство бізнесмена з Івано-Франківська. Пізніше з'явилася інформація, що вони можуть фігурувати у справі Шеремета.
12 грудня слідчі затримали музиканта Андрія Антоненка та волонтера Юлію Кузьменко - їх назвали підозрюваними у вбивстві.
Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.
22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".
В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.