Авто | Нерухомість | Робота
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Цікава розмова з директором Майдан-Іспаського кар’єру не тільки про підтримку фестивалю "Французька весна" в Чернівцях та діяльність підприємства, а й про наболіле для регіону – недобросовісних учасників бізнесу на ринку піщано-гравійної продукції, що грабують і руйнують річки та постачають неякісну продукцію.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)

Фото Ігоря Константинюка


Продукцію Майдан-Іспаського кар’єру піщано-гравійної суміші Іспаської філії ТОВ ККНК "Технобуд" знають сьогодні не тільки на Буковині, а й по всій Україні. Про роботу підприємства, продукцію, основні принципи в роботі, співпрацю з громадами регіону розповів директор Іспаської філії ТОВ "ККНК "Технобуд" Володимир Барановський під час прес-конференції з нагоди відкриття у Чернівцях фестивалю "Французька весна", де Іспаська філія ТОВ "ККНК "Технобуд" виступає генеральним партнером.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)

Фото Ігоря Константинюка


- Володимире Григоровичу, цього року Ваше підприємство вперше стало генеральним партнером фестивалю "Французька весна" у Чернівцях, який після довгої перерви повернувся у наше місто. Розкажіть про Вашу участь у цьому заході.


"Французька весна" – це масштабний фестиваль сучасного французького мистецтва, який вже багато років проводиться на території України, і наша компанія вже декілька років підряд підтримує його проведення. Ми раді, що цьогоріч цей фестиваль завітав і до Чернівців передусім завдяки тому, що компанія "Технобуд Груп", до якої входить Майдан-Іспаський кар’єр піщано-гравійної суміші, є генеральним партнером фестивалю в Україні.

Ми дякуємо Французькому Інституту та Посольству Франції в Україні за цю можливість і вважаємо, що такі культурні заходи необхідні, оскільки вони роблять свій внесок в культурний розвиток регіону. Підтримуючи цей фестиваль, ми, як представники бізнесу, намагаємося показати людям, що культурний розвиток суспільства має забезпечуватися не тільки мистецтвом, а й культурою поведінки в ділових відносинах. Це культура виробництва, відношення до людей, забезпечення не тільки основних конституційних прав на працю, відпочинок, безпечну роботу, а й дотримання цих культурних цінностей в інших сферах на базових засадах моралі.

Впевнений, що дотримання кожним із нас культурних цінностей в усіх аспектах життя здатне підняти наше суспільство на новий рівень та забезпечити більш комфортне та різноманітне життя для всіх.

- Що саме Ви маєте на увазі?

- Зараз ми спостерігаємо багато випадків недотримання таких принципів. І вони полягають не тільки в ділових відносинах з учасниками ринку, які представлені на території Буковини, але й з умовами, які створені у регіоні для виробництва будівельних матеріалів. Йдеться про незабезпечення дотримань вимог законодавства з екології та конкурентних умов на ринку.

Передусім хочу зауважити, що ринок будівельних матеріалів Буковини насичений неякісною продукцією, яка навіть не сертифікована, а якщо сертифікована, то не відповідає тим вимогам, і у багатьох випадках має показники, які взагалі забороняють використовувати її в будівництві. Люди купують це на свій страх і ризик. Але одне питання, коли людина будує будинок і розраховує свої ризики, а інше – використання неякісних матеріалів у капітальному будівництві громадських будівель, багатоквартирних будинків та об’єктів інфраструктури. Діюча система виїмки гравію з річок дозволяє недобросовісним підприємцям по суті грабувати річки, що призводить до порушення екологічної системи і приносить підтоплення, зсуви тощо. У свою чергу держава витрачає набагато більше коштів на усунення катастрофічних наслідків, ніж би вони пішли на контроль за видобуванням гравію і просто забезпечення конкурентного середовища.

Тому ми закликаємо всі компетентні органи виконавчої влади і місцевого самоврядування врегулювати незаконну ситуацію видобування гравію на річках Буковини. Адже це дасть змогу наповнити бюджети, зменшити негативні наслідки, зберегти природу і врешті побачити повноводні річки нашим нащадкам. А якщо ті гравці на ринку, які видобувають гравій з річок, спрямують свої зусилля та інвестиції у розвиток сухих кар’єрів, край виграє від цього не тільки в якості.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


На офіційному відкритті фестивалю "Французька весна в Україні" очільники обласної влади та органів місцевого самоврядування одностайно підтримали Майдан-Іспаський кар’єр у необхідності робити внесок у культурні проекти, які сприяють не тільки обміну духовними надбаннями різних народів, а й вихованню культурних, міжособистісних та ділових відносин, відповідального ведення бізнесу, поваги до рідного краю та навколишнього середовища взагалі.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


- Як працює підприємство сьогодні, на що орієнтується у своїй роботі, яких принципів дотримується?

- Наша діяльність заснована на дозвільно-проектній документації, яка пройшла необхідні погодження. Деяка інформація є у вільному доступі, а за детальнішою можна звернутися безпосередньо на підприємство. Ми нічого не приховуємо.

Майдан-Іспаське родовище розташоване на площі більше 120 га на території с. Іспас Вижницького району. Наразі тривають роботи з видобування піщано-гравійної суміші і виробництва нерудних будівельних матеріалів: щебеню різних фракцій, піску та суміші з цих компонентів. За 2018 р. було реалізовано 550 000 тонн продукції. А це означає додаткові робочі місця для місцевих мешканців, сплачені податки за використання надр, за землю в межах населеного пункту, яку ми орендуємо, виплата колективу з 60 осіб заробітної плати, яка вища за середню по області.

З урахуванням потужних підприємств, які є у Вижницькому районі, ми залишаємося тут одним із найбільших платників податків.

Як відомо, робота в кар’єрі пов’язана з небезпекою, роботою в різних небезпечних умовах. Під ці умови ми підлаштовуємо засоби індивідуального захисту для всіх працівників. Це є обов’язковою умовою. Більше того, у нас діє система контролю за дотриманням цих вимог.

На всіх наших підприємствах створені потужні служби охорони праці, обов’язкове забезпечення сучасними засобами захисту: каски, спецодяг, спецвзуття. Також ми влаштовуємо Дні Здоров’я та Безпеки на підприємстві, куди запрошуємо учнів шкіл, чиновників на екскурсії. Показуємо, які мають бути кар’єри та як дотримуватися правил безпеки.

- На що спрямована соціальна турбота підприємства?

- У нас є укладені угоди з органами місцевого самоврядування, згідно з якими ми формально підтвердили свою готовність допомагати у розбудові та ремонті місцевої інфраструктури, підтримувати місцеві навчальні та дошкільні заклади, медичні та культурні установи, брати участь у благодійних проектах та акціях, сприяти розвитку фізичної культури та спорту. Але у нас є кілька принципів роботи з органами місцевого самоврядування та з органами місцевої влади: ми не передаємо жодні грошові та жодні інші цінності безпосередньо органам влади. Розглядаємо кожен окремий захід разом: чи це необхідний капітальний ремонт, чи ямковий ремонт дороги. Виїжджаємо на місце, дивимося, який об’єм матеріалів потрібен, з’ясовуємо, хто виконавець і співпрацюємо вже безпосередньо з виконавцем, щоб забезпечити законність і неможливість скористатися цією допомогою в інший спосіб. Тому вся наша допомога адресна.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


- Як реагує Іспаська громада на присутність на її території такого підприємства?

- Як і у всій Україні, у нас немає абсолютної однозначності у суспільстві. Безумовно, є люди, які розуміють необхідність такого виробництва на території. Тому що це податки, бюджет, робочі місця, знову ж таки, дороги. У наш час промислового розвитку саме так розвиваються громада і суспільство. Хоча є й інша категорія людей, які використовують популістські методи і стравлюють місцеве населення з нами. Та ми відкриті до спілкування, пояснюємо, намагаємося показати і підтримати будь-яку ініціативу місцевих щодо зменшення впливу, мінімізації чи компенсації, якщо від нашої діяльності потерпають якісь інтереси людей.

- Як саме вирішуєте питання впливу діяльності підприємства на довкілля, щоб згодом це не мало негативних наслідків?

- Ми здійснюємо промислову розробку родовища, запаси якого були затверджені за радянських часів. Затвердження цих запасів обов’язково відбувається з експертизою щодо наслідків у багатьох аспектах, у тому числі й гідрогеології, коли з’ясовуються наслідки антропогенного впливу на цю територію. Висновки експертиз, які були проведені як за радянських часів, так і нещодавні під час проведення повторної геолого-економічної оцінки родовища, підтверджують відсутність негативного впливу на водоносні горизонти і на ґрунти. Коли ми проводили громадські слухання, і людей непокоїла ця тема, ми за домовленістю з громадою провели додаткові обстеження саме з гідрогеології. Крім того, на нашому підприємстві є так звані спостережні свердловини, які дають змогу спостерігати за будь-якими змінами в середовищі.

Ми працюємо відповідно до робочого проекту розробки родовища, розділом якого є оцінка впливу на навколишнє середовище. Ця оцінка передбачає аналіз усіх аспектів: викиди, навантаження на водні ресурси, шум, санітарно-захисна зона. Відповідні експертизи пройдено і в Києві.

Для ефективності мінімізації впливу на довкілля підприємство впровадило систему екологічного керування.
Рейтинг:
(голосів: 1)
16-04-2019, 19:00
Коментарів 0 Переглядів 1377

загрузка...
У квартирі в Чернівцях знайшли тіло жінки, яка померла кілька місяців тому
Зі слів сусідів, жінці було 42 роки, певний час вона не виходила з дому
Вінчання - 2 тисячі, екскурсії - 80: у ЧНУ подорожчали послуги
У Чернівецькому національному університеті ім. Федьковича з 20 вересня підняли вартість екскурсій, фотосесій та вінчань
Бабюк заявила, що Чернівці можуть вчасно не розпочати опалювальний сезон
Секретар виконавчого комітету вважає тривожним те, що одне підприємство на все місто заборгувало НАК "Нафтогазу" 114 тисяч
Популярне Коментують
• Новини
Від діктатури до діктаДури і будуще горсовєта. Блог Мостіпаки
Про головні події тижня – у блозі Олександра Мостіпаки
«Заборонений», але вартий уваги. Блог Марини Кавкало
На жаль, робиться все, щоб українське кіно не процвітало
Чому хочуть повернути Путіна. Блог Ярослава Волощука
Як можна сідати за один стіл із диктатором, на совісті якого велика кількість злочинів?
загрузка...
Запрошуємо відвідати паб «Гойра» в самісінькому серці міста! (на правах реклами)

Улюблений паб "Гойра" у центрі міста вже цієї п'ятниці, 20 вересня, о 12.00!
Думаєте про страховку? Допоможе «ARX» (новини компанії)

Страхова система Євросоюзу справедливо вважається однією з найдосконаліших, ефективних і прогресивних в світі.
Якісні лабораторні аналізи стали ще доступніші в Чернівцях (на правах реклами)

Лабораторія "МедЛаб" рада повідомити, що в Чернівцях для зручності жителів міста відкрито нове відділення для забору біологічного матеріалу, яке знаходиться за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 226.
"Хочемо розвиватися у Чернівцях, щоб люди працювали вдома" (на правах реклами)

Як працюють на одному із найбільших підприємств Буковини ТОВ "Аутомотів Електрік Україна"
Мертве море в Чернівцях: про відкриття Салону «Edom» (на правах реклами)

Одним із закладів, де можна відпочити, відчути енергетику солоної води, вдихати справжній морський запах є Салону клімату Мертвого моря "Edom", відкриття якого відбулося 30 серпня.