Авто | Нерухомість |
RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Радіо | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
Цікава розмова з директором Майдан-Іспаського кар’єру не тільки про підтримку фестивалю "Французька весна" в Чернівцях та діяльність підприємства, а й про наболіле для регіону – недобросовісних учасників бізнесу на ринку піщано-гравійної продукції, що грабують і руйнують річки та постачають неякісну продукцію.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)

Фото Ігоря Константинюка


Продукцію Майдан-Іспаського кар’єру піщано-гравійної суміші Іспаської філії ТОВ ККНК "Технобуд" знають сьогодні не тільки на Буковині, а й по всій Україні. Про роботу підприємства, продукцію, основні принципи в роботі, співпрацю з громадами регіону розповів директор Іспаської філії ТОВ "ККНК "Технобуд" Володимир Барановський під час прес-конференції з нагоди відкриття у Чернівцях фестивалю "Французька весна", де Іспаська філія ТОВ "ККНК "Технобуд" виступає генеральним партнером.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)

Фото Ігоря Константинюка


- Володимире Григоровичу, цього року Ваше підприємство вперше стало генеральним партнером фестивалю "Французька весна" у Чернівцях, який після довгої перерви повернувся у наше місто. Розкажіть про Вашу участь у цьому заході.


"Французька весна" – це масштабний фестиваль сучасного французького мистецтва, який вже багато років проводиться на території України, і наша компанія вже декілька років підряд підтримує його проведення. Ми раді, що цьогоріч цей фестиваль завітав і до Чернівців передусім завдяки тому, що компанія "Технобуд Груп", до якої входить Майдан-Іспаський кар’єр піщано-гравійної суміші, є генеральним партнером фестивалю в Україні.

Ми дякуємо Французькому Інституту та Посольству Франції в Україні за цю можливість і вважаємо, що такі культурні заходи необхідні, оскільки вони роблять свій внесок в культурний розвиток регіону. Підтримуючи цей фестиваль, ми, як представники бізнесу, намагаємося показати людям, що культурний розвиток суспільства має забезпечуватися не тільки мистецтвом, а й культурою поведінки в ділових відносинах. Це культура виробництва, відношення до людей, забезпечення не тільки основних конституційних прав на працю, відпочинок, безпечну роботу, а й дотримання цих культурних цінностей в інших сферах на базових засадах моралі.

Впевнений, що дотримання кожним із нас культурних цінностей в усіх аспектах життя здатне підняти наше суспільство на новий рівень та забезпечити більш комфортне та різноманітне життя для всіх.

- Що саме Ви маєте на увазі?

- Зараз ми спостерігаємо багато випадків недотримання таких принципів. І вони полягають не тільки в ділових відносинах з учасниками ринку, які представлені на території Буковини, але й з умовами, які створені у регіоні для виробництва будівельних матеріалів. Йдеться про незабезпечення дотримань вимог законодавства з екології та конкурентних умов на ринку.

Передусім хочу зауважити, що ринок будівельних матеріалів Буковини насичений неякісною продукцією, яка навіть не сертифікована, а якщо сертифікована, то не відповідає тим вимогам, і у багатьох випадках має показники, які взагалі забороняють використовувати її в будівництві. Люди купують це на свій страх і ризик. Але одне питання, коли людина будує будинок і розраховує свої ризики, а інше – використання неякісних матеріалів у капітальному будівництві громадських будівель, багатоквартирних будинків та об’єктів інфраструктури. Діюча система виїмки гравію з річок дозволяє недобросовісним підприємцям по суті грабувати річки, що призводить до порушення екологічної системи і приносить підтоплення, зсуви тощо. У свою чергу держава витрачає набагато більше коштів на усунення катастрофічних наслідків, ніж би вони пішли на контроль за видобуванням гравію і просто забезпечення конкурентного середовища.

Тому ми закликаємо всі компетентні органи виконавчої влади і місцевого самоврядування врегулювати незаконну ситуацію видобування гравію на річках Буковини. Адже це дасть змогу наповнити бюджети, зменшити негативні наслідки, зберегти природу і врешті побачити повноводні річки нашим нащадкам. А якщо ті гравці на ринку, які видобувають гравій з річок, спрямують свої зусилля та інвестиції у розвиток сухих кар’єрів, край виграє від цього не тільки в якості.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


На офіційному відкритті фестивалю "Французька весна в Україні" очільники обласної влади та органів місцевого самоврядування одностайно підтримали Майдан-Іспаський кар’єр у необхідності робити внесок у культурні проекти, які сприяють не тільки обміну духовними надбаннями різних народів, а й вихованню культурних, міжособистісних та ділових відносин, відповідального ведення бізнесу, поваги до рідного краю та навколишнього середовища взагалі.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


- Як працює підприємство сьогодні, на що орієнтується у своїй роботі, яких принципів дотримується?

- Наша діяльність заснована на дозвільно-проектній документації, яка пройшла необхідні погодження. Деяка інформація є у вільному доступі, а за детальнішою можна звернутися безпосередньо на підприємство. Ми нічого не приховуємо.

Майдан-Іспаське родовище розташоване на площі більше 120 га на території с. Іспас Вижницького району. Наразі тривають роботи з видобування піщано-гравійної суміші і виробництва нерудних будівельних матеріалів: щебеню різних фракцій, піску та суміші з цих компонентів. За 2018 р. було реалізовано 550 000 тонн продукції. А це означає додаткові робочі місця для місцевих мешканців, сплачені податки за використання надр, за землю в межах населеного пункту, яку ми орендуємо, виплата колективу з 60 осіб заробітної плати, яка вища за середню по області.

З урахуванням потужних підприємств, які є у Вижницькому районі, ми залишаємося тут одним із найбільших платників податків.

Як відомо, робота в кар’єрі пов’язана з небезпекою, роботою в різних небезпечних умовах. Під ці умови ми підлаштовуємо засоби індивідуального захисту для всіх працівників. Це є обов’язковою умовою. Більше того, у нас діє система контролю за дотриманням цих вимог.

На всіх наших підприємствах створені потужні служби охорони праці, обов’язкове забезпечення сучасними засобами захисту: каски, спецодяг, спецвзуття. Також ми влаштовуємо Дні Здоров’я та Безпеки на підприємстві, куди запрошуємо учнів шкіл, чиновників на екскурсії. Показуємо, які мають бути кар’єри та як дотримуватися правил безпеки.

- На що спрямована соціальна турбота підприємства?

- У нас є укладені угоди з органами місцевого самоврядування, згідно з якими ми формально підтвердили свою готовність допомагати у розбудові та ремонті місцевої інфраструктури, підтримувати місцеві навчальні та дошкільні заклади, медичні та культурні установи, брати участь у благодійних проектах та акціях, сприяти розвитку фізичної культури та спорту. Але у нас є кілька принципів роботи з органами місцевого самоврядування та з органами місцевої влади: ми не передаємо жодні грошові та жодні інші цінності безпосередньо органам влади. Розглядаємо кожен окремий захід разом: чи це необхідний капітальний ремонт, чи ямковий ремонт дороги. Виїжджаємо на місце, дивимося, який об’єм матеріалів потрібен, з’ясовуємо, хто виконавець і співпрацюємо вже безпосередньо з виконавцем, щоб забезпечити законність і неможливість скористатися цією допомогою в інший спосіб. Тому вся наша допомога адресна.

Іспаський кар’єр ККНК "Технобуд" підтримав "Французьку весну" у Чернівцях (новини компанії)


- Як реагує Іспаська громада на присутність на її території такого підприємства?

- Як і у всій Україні, у нас немає абсолютної однозначності у суспільстві. Безумовно, є люди, які розуміють необхідність такого виробництва на території. Тому що це податки, бюджет, робочі місця, знову ж таки, дороги. У наш час промислового розвитку саме так розвиваються громада і суспільство. Хоча є й інша категорія людей, які використовують популістські методи і стравлюють місцеве населення з нами. Та ми відкриті до спілкування, пояснюємо, намагаємося показати і підтримати будь-яку ініціативу місцевих щодо зменшення впливу, мінімізації чи компенсації, якщо від нашої діяльності потерпають якісь інтереси людей.

- Як саме вирішуєте питання впливу діяльності підприємства на довкілля, щоб згодом це не мало негативних наслідків?

- Ми здійснюємо промислову розробку родовища, запаси якого були затверджені за радянських часів. Затвердження цих запасів обов’язково відбувається з експертизою щодо наслідків у багатьох аспектах, у тому числі й гідрогеології, коли з’ясовуються наслідки антропогенного впливу на цю територію. Висновки експертиз, які були проведені як за радянських часів, так і нещодавні під час проведення повторної геолого-економічної оцінки родовища, підтверджують відсутність негативного впливу на водоносні горизонти і на ґрунти. Коли ми проводили громадські слухання, і людей непокоїла ця тема, ми за домовленістю з громадою провели додаткові обстеження саме з гідрогеології. Крім того, на нашому підприємстві є так звані спостережні свердловини, які дають змогу спостерігати за будь-якими змінами в середовищі.

Ми працюємо відповідно до робочого проекту розробки родовища, розділом якого є оцінка впливу на навколишнє середовище. Ця оцінка передбачає аналіз усіх аспектів: викиди, навантаження на водні ресурси, шум, санітарно-захисна зона. Відповідні експертизи пройдено і в Києві.

Для ефективності мінімізації впливу на довкілля підприємство впровадило систему екологічного керування.
Автор: Марія Фернюк

Рейтинг:
(голосів: 1)
16-04-2019, 19:00
Коментарів 0 Переглядів 2505

Водохреще-2021 у Чернівцях: черги людей біля церков і обмаль охочих скупатись в ополонці – фото
У церквах триває обряд освячення води, а біля ополонки на озері на вулиці Комарова очікують бажаючих скупатись
Скільки нових ковід-хворих виявили сьогодні на Буковині
У Чернівецькій ОДА назвали кількість нововиявлених випадків коронавірусу за 18 січня
Популярне Коментують
• Новини партнерів


«Всі продалися»
"Всі під кимось ходять", – таке почула днями від чернівецького таксиста
Нишком хворіємо
Щодня на сайті облдержадміністрації подають інформацію про кількість нових випадків захворювання на коронавірус
загрузка...
Рак легень: діємо на випередження. Лабораторія «МедЛаб» проводить діагностику*

Всеукраїнська мережа лабораторій "МедЛаб" проводить дослідження для діагностики легеневого раку
Система «розумний будинок» від «Thermo House» у Чернівцях економить до 50% вашого бюджету!*

Будівельна компанія "Thermo House" вже понад 3 роки встановлює в Чернівцях розумні інженерні системи.
П’ять хвилин – і страва готова! З домашнім напівфабрикатам «Смачно» у Чернівцях готувати обід чи вечерю легко!*

Нещодавно у Чернівцях відкрився спеціалізований магазин із домашніми напівфабрикатами "Смачно".
«Smart Centre» у Чернівцях – круті і надійні авто з Америки за доступною ціною!*

У Чернівцях надійним продавцем авто із Америки та Кореї є Smart Centre.
Як бренд весільних суконь із Чернівців «Vladiyan Royal Dresses» став всесвітньовідомим і популярним?*

Який шлях потрібно пройти, щоб стати відомим брендом і як не зупинитися на півшляху до успіху розповіли власники компанії Vladiyan Royal Dresses – подружжя Людмила та Юрій ВЛАДІЯН
Ритейл проти коронавірусу: українські лікарні отримали від «АТБ» сотню найновіших кисневих концентраторів*

Корпорація "АТБ" разом із Благодійним фондом "АТБ" закупили та передали обласним, міським і районним лікарням 100 таких апаратів.
Як захистити дітей від наркотичної, алкогольної або ігрової залежності? Відповідь фахівців «Програми 15» міста Чернівці!*

Наркотичну залежність, алкогольну, ігрову, харчову завжди легше попередити, ніж лікувати.
Будь добрішим – візьми участь у благодійній акції «У пошуках Янгола»! Один лист – два дива!*

Щороку напередодні новорічних свят Український фонд "Благополуччя дітей" проводить кампанію "У пошуках Янгола".