Чи насправді головоломки можуть зберегти розумові здібності

новини / Життя
1 119
0
Чи насправді головоломки можуть зберегти розумові здібності

Існує думка, що люди можуть запобігти віковій розумовій деградації, якщо будуть тренувати мозок шляхом вирішення головоломок і подібних ігор.

Вчені з Університету Абердіна провели аналіз даних майже 500 учасників, пише The BMJ, передає 24 канал.



Всі вони пройшли тести, які оцінювали швидкість запам'ятовування та роботи мозку, коли їм було 64 роки. Крім того, учасники пройшли тестування по заміні цифрових символів, слухові і словесні тести і оцінки, що вимірюють інтерес учасників до читання, вирішення головоломок і їх критичне мислення.

Дослідники виявили, що вирішення головоломок не впливає на рівень розумового зниження, яке пов'язане з віком. Однак регулярні подібні дії, мабуть, покращували когнітивні навички людини протягом усього його життя.

Крім того, у людей, які любили інтелектуальні ігри, такі як розгадування кросвордів, рішення головоломок або судоку, спостерігалися кращі розумові здібності в літньому віці.

За словами вчених, результати дослідження показують, що, хоча кросворди й не здатні повністю зупинити вікове зниження когнітивних здібностей, рішення головоломок може підтримувати мозок в кращій формі на більш ранньому етапі життя, так що розумовий спад буде не таким помітним. Іншими словами, ми створюємо собі фору.

Висновок вчених: інтелектуальні ігри підтримують мозок в кращій формі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.