RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Війна з Росією | Допомога захисникам | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Історія успіху | Історія успіху Редакційна політика | Про нас | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео |
Молодий буковинець » новини » Чому варто вмиватися газованою водою

Чому варто вмиватися газованою водою


Мінеральні та газовані води широко застосовуються в Японії і Кореї в багатьох спа-процедурах. Місцеві косметологи високо оцінили їх властивості, і тоді для пляшок на полицях продуктових магазинів настав зоряний час, інформує UkrMedia.

Незважаючи на те що східні способи догляду за собою часто шокують своєю скрупульозністю (ох уже ці корейські 10-крокові щоденні процедури), деякі рішення сучасних лідерів б'юті-індустрії радують своєю простотою та геніальністю. Умивання газованою водою однозначно належить до їх числа.

Чому так корисно вмиватися газованою водою:

1. Не руйнує захисний бар'єр шкіри
За захист шкіри від впливу шкідливих факторів відповідає її кислотність. Ідеальний рН шкіри обличчя дорівнює 5,5. Водопровідна вода істотно впливає на цей показник і порушує водний баланс, що погіршує стан шкіри. У газованої води, на відміну від тієї, що тече з крана, оптимальний рівень pH, тому після неї немає відчуття сухості та стягнутості шкіри.

2. М'якше очищує
Ефект від газованої води схожий з впливом легкого пілінгу. Причина криється в змісті соди, яка зменшує лущення шкіри і очищає її якісніше водопровідної води.

3. Покращує кровопостачання
Газована вода насичує тканини шкіри киснем і живильними речовинами, що надає їй більш здоровий вигляд і вирівнює колір обличчя.

4. Глибоко очищує пори
Сода, що міститься в такій воді, ефективно виводить жир і бруд, які закупорюють пори. В результаті - не тільки естетичний ефект, але і набагато менша ймовірність появи запалень.

5. Допомагає позбутися від рубців.
В цілому надаючи благотворний вплив на шкіру, газована вода стимулює регенеративні процеси, зволожує і живить пошкоджені тканини.

Але фахівці не рекомендують її для щоденного використання, так як це може спровокувати роздратування. Залежно від вашого типу шкіри буде досить вмиватися газованою водою 1-3 рази в тиждень. Нею можна користуватися не тільки для ополіскування, але при змиванні гелю або пінки для вмивання.

Застосування:

Для нормальної та жирної шкіри:налийте в ємність мінеральну газовану воду і занурьте в неї обличчя на 10-20 секунд. Проводьте таку процедуру раз на тиждень, якщо у вас нормальна шкіра, і 2-3 рази в тиждень, якщо шкіра жирна.

Для сухої та чутливої шкіри:змішайте мінеральну газовану і звичайну газовану воду в рівних пропорціях (в разі необхідності одну з частин можна замінити звичайною питною водою). Проведіть ту ж процедуру, про яку ми говорили вище. Рекомендується виконувати 1 раз на тиждень. Можна збільшити до 2 разів, якщо на шкірі не з'являються роздратування і почервоніння.

Альтернативні способи використання газованої води:

Газовану воду можна застосовувати в якості тоніка, змочувати нею ватний диск і протирати обличчя. Або використовувати насадку розпилювача, щоб перетворити пляшку води в зручний спрей.

Змішайте газовану воду із зеленим чаєм в пропорціях 1:1, просочіть цією рідиною ватні диски та потримайте їх на обличчі протягом 10 хвилин (але не довше!).

Має сенс звернути увагу на косметику зі змістом газованої води - провідні азіатські бренди давно включили її до складу тканинних масок, патчів та тоніків.
Наслідуючи приклад кореянок, ви можете приймати ванни з додаванням газованої води.

Мінеральна газована вода також добре живить шкіру голови. Голову, як і лице, можна занурювати в розчин газованої води.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
18-11-2018, 00:58
Коментарів 0 Переглядів 3 176


У Чернівціобленерго оприлюднили графік на завтра


Хоч і загальна кількість відвідувачів зменшилася порівняно з минулим роком, інтерес іноземців зріс.
• Новини партнерів
купити айфон 15 у Львові, ціни в Україні

ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі


Чому всі заздрять українцям? Блог Ярослава Волощука
Не знаю, чи робив хтось дослідження, хто у світі найбільше задоволений своєю владою
Замість саміту миру – варіанти капітуляції. Блог Ярослава Волощука
Ви помітили, що останніми днями на єдиному марафоні поменшало розмов про другий та наступні саміти миру?
ВІДЕО Переглянути все відео

Уже цієї неділі – 24 листопада – у Чернівцях, за сприянням "Словацько-Українського культурно-освітнього товариства", відбудеться зустріч із представниками освітньої програми Free Student.

22 серпня 2023 року Президент України підписав закон, що стосується обов’язкового облаштування бомбосховищ у новобудовах. Як відреагували на ці зміни забудовники й що вони вважають пріоритетним у процесі зведення своїх новобудов, ми поцікавилися у Василя Воєвідка, генерального директора відділу продажів будівельної компанії "Родоліт".

Провайдер INTELEKT пропонує декілька надійних способів залишатися онлайн незалежно від перебоїв з електропостачанням.

В Україні є чимало компаній, що працюють в галузі архітектурного проєктування та дизайну. У міру того, як між ними зростає конкуренція, підвищується і професійний рівень архітектурних бюро. Про особливості роботи одного з таких чернівецьких бюро ми розпитали у Дарії Олексюк, операційного директора бюро архітектури та дизайну DAR group&partners.