Глінтвейн - традиційний напій різдвяних ярмарків у Центральній Європі та холодних вечорів. Для глінтвейну ідеально підходять червоні сухі або напівсухі неміцні вина. А як же приготувати глінтвейн вдома?
Ось три прості рецепти приготування глінтвейну. Щоб знайти ідеальний - спробуй кожен з них, інформує Ukr.Media.
Класичний глінтвейн без водиГлінтвейн виробляють абсолютно простим і очевидним способом - нагрівають вино (не кип'ятять, а нагрівають) разом з цукром і прянощами. Гріємо на середньому вогні при періодичному помішуванні, після чого потрібно дати глінтвейну настоятися під кришкою 40-50 хвилин, аромат спецій розкривається поступово. Не доводьте глінтвейн до кипіння. Прянощі краще використовувати не мелені, інакше не вдасться відфільтрувати напій, і він буде скрипіти на зубах. Як правило, в глінтвейн додають корицю, гвоздику, лимонну шкірку, бадьян, мед, імбир.
Не бійся додати чорний перець, лавровий лист або кардамон, яблука, родзинки і горіхи.
Рецепт глінтвейну з водоюДля приготування глінтвейну з водою необхідно налити в каструлю воду, закип'ятити її, додати прянощі і цукор. Якщо використовуєш мед, то його краще додати в кінці, так він віддасть максимум аромату і користі. Про пропорції: на 1 літр вина припадає 200 мл води. Прянощі варимо 10 хвилин для того, щоб вони розкрили аромат. Далі додаємо вино, мед і фрукти, якщо вони є в рецепті. Коли на вині зникли білі бульбашки, прибираємо з вогню і даємо глінтвейну настоятися 20-30 хвилин.
Білий глінтвейн з яєчними жовткамиБіле вино, воду і бутони гвоздики нагріваємо в каструлі (як завжди), не доводячи до кипіння. Розтираємо жовтки з цукром і ставимо отриману масу на маленький вогонь. Тонкою цівкою, енергійно помішуючи, вливаємо в неї гаряче вино. Не кип'ятимо, інакше жовтки можуть згорнутися. Збиваємо жовтки з вином до утворення піни.
І головне: змішувати дороге і якісне вино зі спеціями - блюзнірство. Пам'ятайте про це!
Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
30-09-2018, 02:00
0
2 753