Переговори у Стамбулі завершилися: Україна запропонувала провести зустріч лідерів

Новини Чернівців
1 256
0
Переговори у Стамбулі завершилися: Україна запропонувала провести зустріч лідерів


Україна запропонувала російській стороні провести зустріч лідерів за участі президента Туреччини Реджепа Ердогана та президента США Дональда Трампа до кінця серпня.

Про це повідомив голова української делегації та секретар РНБО Рустем Умєров за підсумками зустрічі делегацій у Стамбулі 23 липня, передає кореспондентка Суспільного з місця події.



Українська сторона також заявила про готовність до припинення вогню, зокрема ударів по критичній та цивільній інфраструктурі. Він не розповів про реакцію РФ на цю заяву.

Також, за словами Умєрова, сторони обговорили подальші етапи обміну полоненими та цивільними. Російська сторона погодилася на повернення людей, які перебувають у полоні понад три роки, зокрема важкопоранених і молодих.

Окрім того, що понад 1 200 людей візьмуть участь у гуманітарному обміні між Росією та Україною, заявив Умєров.

Що відомо про третій раунд перемовин України з Росією

23 липня відбувся третій раунд мирних перемовин української та російської делегацій. Вони тривали менш як годину. За інформацією наших джерел, основна тема переговорів — підготовка зустрічі на рівні лідерів.

Українську делегацію очолює Рустем Умєров — тепер вже на посаді секретаря РНБО — а російську — помічник Путіна Володимир Мединський.

Цього ж дня раніше українська делегація провела зустріч з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, його старшим радником Акіфом Киличем та міністром закордонних справ країни Хаканом Фіданом. Після делегація вирушила в Стамбул.

Джерело в українській делегації повідомило Суспільному, що як і минулого разу, перед перемовинами відбулася коротка підготовча зустріч між Умєровим, Фіданом і Мединським.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.