На Буковині створено аварійні групи для відновлювальних після негоди робіт

Новини Чернівців / пригоди
1 873
0
На Буковині створено аварійні групи для відновлювальних після негоди робіт

11 жовтня внаслідок погіршення погодних умов, опадів у вигляді дощу та мокрого снігу, на території Чернівецької області сталося знеструмлення 123 населених пунктів, з них 85 частково, знеструмлені 51 повітряна лінія електропередач, 745 трансформаторних підстанцій.

Для проведення відновлювальних робіт та наданню допомоги населенню спільно з "Чернівціобленерго" від Управління ДСНС України у Чернівецькій області створено 4 робочі групи, з них 3 від аварійно-рятувального загону спеціального призначення та 1 від 1-го Державного пожежно-рятувального загону у складі 4 одиниць техніки та 12 чоловік особового складу. Дані групи працюватимуть на території обласного центру та Чернівецької області, повідомляє прес-служба УДСНС України у Чернівецькій області
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують