На Буковину прийшла осінь - прохолодно і дощ

Новини Чернівців / погода чернівці
2 161
0
На Буковину прийшла осінь - прохолодно і дощ

На Буковину прийшла справжня осінь - стало прохолодно, йдуть невеликі дощі. За даними Укргідрометеоцентру, така погода протримається до кінця тижня.

Зокрема, 8-12 вересня максимальна денна температура по області не перевищуватиме +21 градус, уночі +7+10. Щодня місцями йтиме невеликий дощ.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.