Як вижити без грошей на далекому острові чи роздобути воду з дерев у лісі, який знаходиться за межами цивілізації? Чернівчанин за кордоном знімає пригодницькі телепередачі і знає відповіді на ці запитання.
Підприємець з Чернівців Сергій СКОБУН кілька років тому брав участь у відомому телешоу каналу "Інтер" "Битва українських міст". Після того, як він освоїв телевізійну "кухню", загорівся ідеєю створити власний продукт, аналогу якому немає в Україні. І йому це вдалося.
Після знайомства Сергія з кількома іспанськими та латвійськими телекомпаніями йому вдалося здійснити свою мрію. Тепер він – автор і ведучий серіалу пригодницьких передач "Статус-Кво".
– Основна моя робота – бізнес у Чернівцях, – каже Сергій Скобун журналісту molbuk.ua – Та з нещодавнього часу я почав створювати телепередачі – пишу сценарії, займаюся режисурою. Зйомки проводимо на Канарських островах.
– Із чого все почалося? Якось в Іспанії мені довелося працювати в компанії, що знімає фільми і співпрацює з Голівудом, – каже чернівчанин. – Я знайшов спільну мову ще й із латвійськими кінематографами. Пізніше самотужки почав писати сценарії, а під них вирішив знімати телепередачі.
– Ми перебували на острові Тенеріфе, де свого часу знімали окремі елементи "Аватару" і "Форсажу", – каже Сергій. – Вирішили взятися за програму, в якій показуватимемо, як людині вибратись із проблемних ситуацій. Скажімо, коли ти залишився без грошей, без документів або тебе обікрали. Залучили до зйомок відомого у Голландії співака Енді. У нього було завдання – протягом години продати туристам якомога більше холодної води. Спочатку в нього нічого не вдалося – люди не "клювали" на його товар. Розчарований Енді повертається до нас без грошей. Тоді ми звертаємося до психолога, який розповідає, що робити, аби туристи купували воду. Під час повторного експерименту наш герой використовує психологічні прийоми, які діють на свідомість та підсвідомість людини. Він сам був шокований результатами. Співак кричав на пляжі: "Сержіо, вони діють! Я шокований!".
Детальніше про телешоу, яке знімає чернівчанин за кордоном, читайте у газеті "Молодий буковинець" за 7 травня 2015 року.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.