Чернівецькі митники забезпечили до бюджету майже 170 мільйонів гривень

Новини Чернівців / новини
1 385
0
Чернівецькі митники забезпечили до бюджету майже 170 мільйонів гривень, повідомляють у прес - службі Головного управління ДФС у Чернівецькій області.

Порівнюючи з аналогічним періодом 2014 року надходження податків та митних зборів до державного бюджету збільшилися на 116,9 млн. грн.

Левову частину серед цих платежів складає податок на додану вартість - 130,7 млн. грн., мито – 20,6 млн. грн. та акцизний податок – 15 млн. грн.

За цей же період, в зоні діяльності митниці, імпортовано товарів в Україну загальною вагою 23,0 тис. тонн на суму 36,0 млн. дол. США - зростання на 6,4 відсотки. Експортовано з України товарів загальною вагою 59,8 тис. тонн на суму 26,1 млн. дол. США - зростання на 0,8 відсотки.

Фахівці Чернівецької митниці забезпечують комфортні умови під час перетину кордону та не допускають випадків безпідставних перевищень часових нормативів встановлених Митним кодексом. Загалом, середній час проведення митних формальностей в пунктах пропуску складає через "зелений коридор" – 2 хв. 27 сек., "червоний коридор" - 21 хв. За митними деклараціями при імпорті – 51 хв., при експорті - 33 хв., транзитні – 16 хв.

Ще одним важливим фактором у спрощенні митних формальностей, які сприяють стабільній роботі і швидкому пропуску через кордон є оформлення декларацій в он – лайн режимі – ця цифра за два місяці нинішнього року становить 93,6 відсотки.

Усього, з початку року оформлено 6241 митна декларація, з них 5840 були подані до митного оформлення в електронному вигляді – звернув увагу перший заступник начальника Чернівецької митниці ДФС Ігор Добровольський.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

17:41
Розписав церкву: у Чернівцях помер художник Павло Півень
17:18
Виробники переписали вартість популярного в Україні продукту: що з цінами в супермаркетах
17:05
Як правильно вибрати вітаміни і добавки, що підійдуть саме вам*
реклама
16:59
Аптека-музей у Чернівцях відновить свою роботу
16:40
Йому було 38: на війні загинув старший солдат Василь Злагода
16:22
Синоптики попереджають про заморозки в Україні
16:00
Опалювальний сезон у Чернівцях закінчився раніше через дефіцит газу
15:42
Наїхав на огорожу будинку: у Чернівцях патрульні переслідували п’яного водія

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
33 473
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
33 463
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
11 880
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
10 900
Відома співачка із Чернівців заявила, що йде в президенти
10 479
У Чернівцях горіла церква: що відомо
9 264
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
9 256
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
8 224
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - мер Чернівців про керівника волонтерського штабу
7 030
Відсьогодні на Буковині починає діяти заборона на вилов риби
6 918

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм