Дуб-довгожитель, якому шість століть, росте на Хотинщині (на фото вгорі). Він вважається найстарішим на Буковині і входить до трійки дерев-довгожителів Західної України. Його висота – 21 метр, а діаметр стовбура – 9,5 метра. Подивитися на велетня-старожила приходять десятки туристів. Кажуть, що дерево заряджає їх позитивною енергією. Місцеві лісники навіть створили біля дуба маленький дендропарк, встановили лавки.
В Ревнянському лісництві на Кіцманщині та в Кузьминському на Глибоччині є дуби, яким вже понад п’ять століть.
Ще один дуб-довгожитель росте у Чернівцях на вулиці Золочівській. Дерево посадили ще у ХVII столітті, коли Буковина входила до складу Молдовського князівства. Його висота сягає понад 30 метрів. Діаметр стовбура внизу біля коріння – до шести метрів. Розлогим красенем опікуються господарі будинку, біля якого він росте.
- Я помістила фото нашого дуба в Інтернеті. Прийшло дуже багато відгуків з України та зарубіжжя. Люди захоплювалися його красою, просили не зрізати. Та ми і не думали цього робити, – запевнила господиня Тетяна Глібка. – Цей дуб росте на нашому обійсті сотні років. І ще нас переживе. Про нього розповідали і моя прабабуся, і бабуся. Колись неподалік дерева знаходилася криниця. Отож йому є звідки тягнути корінням воду. Щоби дереву було спокійніше, ми перенесли подалі на подвір’я ворота. Коли ми одружилися, чоловік почистив дуб. На місці зрізаних гілок виросли нові.
До рідкісних дерев на Буковині можна віднести і вісім горіхів гікорі білого та волохатого – екзотів з Північної Америки, що в Кузьминському лісництві. І коркове дерево, яке росте у Вижниці. І вікові липи у Ломачинцях на Сокирянщині, що були посаджені у 1814 році. А в урочищі "Банчени" є Монастирський ліс, де росте 24 дуби, яким по 150 років. Чотири велетні-дуби росте на території Турятського лісництва. Їм по 350-450 років.