Парубій у Чернівцях розповів, чому він звільнився з РНБО (ВІДЕО)

Новини Чернівців / відео / політика, влада
3 156
0
Парубій у Чернівцях розповів, чому він звільнився з РНБО (ВІДЕО)

Колишній секретар РНБО Андрій Парубій не згоден із позицією президента Петра Порошенка щодо підписання "Мінських угод", і саме через це він вирішив піти у відставку.

Про це Парубій заявив у Чернівцях на прес-конференції, пише molbuk.ua

Зокрема, Андрій Парубій засудив домовленості Петра Порошенка та Володимира Путіна у Мінську.



"Вважав і вважаю, що президент має право на реалізацію своєї концепції. Має план реалізації свого плану. А якщо я не згоден - я просто відійшов, щоб нові люди могли продовжувати допомагати президентові. Я не вірю, як положено, в реалізацію цього "мирного плану". І я думаю, що час підтвердить мої слова. Жодні мирні угоди не зупинять Путіна. Він продовжуватиме агресію. Але важливо, щоб ми готувалися і проводили реформи. І важливо, щоб ми настільки підготували наші збройні сили, що одного дня ми рішуче викорінили окупантів з нашої землі", - сказав Парубій.

Разом з тим, він не виключив, що "Народний фронт" співпрацюватиме із Блоком Петра Порошенка у новому парламенті.

"Народний фронт", який має стати основою нового парламенту, буде закликати всі демократичні сили до створення єдиної широкої проєвропейської проукраїнської коаліції. І ми будемо співпрацювати і з Блоком Петра Порошенка, і з "Самопоміччю", і з іншими політичними партіями, з якими ми маємо спільні погляди щодо розвитку України", - сказав А. Парубій.



Водночас він засудив те, що у Блок Петра Порошенка потрапили люди зі старої влади. Зокрема, він заявив, що на одному з округів Чернігівської області по "мажоритарці" від президентської партії балотується депутат, який до останнього підтримував Партію регіонів та голосував за скандальні закони 16 січня.

"Я вважаю неприйнятними подібні речі", - підсумував Парубій.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

18:17
РФ вдарила балістикою по Кривому Рогу: четверо загиблих, є поранені
17:58
У трьох школах Чернівців оновлять стадіони: гроші вкладатимуть інвестори
17:41
Розписав церкву: у Чернівцях помер художник Павло Півень
17:18
Виробники переписали вартість популярного в Україні продукту: що з цінами в супермаркетах
17:05
Як правильно вибрати вітаміни і добавки, що підійдуть саме вам*
реклама
16:59
Аптека-музей у Чернівцях відновить свою роботу
16:40
Йому було 38: на війні загинув старший солдат Василь Злагода
16:22
Синоптики попереджають про заморозки в Україні

Колонка

Читають Коментують
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
34 087
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
33 809
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
11 897
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
10 991
Відома співачка із Чернівців заявила, що йде в президенти
10 582
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
9 326
У Чернівцях горіла церква: що відомо
9 325
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
8 233
"Це аферист, який використовує приміщення міста і не платить гроші", - мер Чернівців про керівника волонтерського штабу
8 007
Відсьогодні на Буковині починає діяти заборона на вилов риби
7 158

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм