Вчителям на Буковині урізали зарплати

Новини Чернівців
2 064
0
Вчителям на Буковині урізали зарплати

На 10 відсотків зменшили зарплату педагогам Кельменецького, Сокирянського районів та міста Новодністровськ. А за новою постановою уряду педагоги можуть втратити і 20 відсотків доплати за престижність праці. Розмір надбавок до окладу встановлюють на місцевому рівні. Все залежить від можливостей місцевих бюджетів. Це означає, що вчителі й вихователі можуть отримувати 15, 10, 5 відсотків або й узагалі не отримувати.

- За новою постановою, педагоги можуть втратити різну суму зарплати, - каже заступник голови обласної організації профспілки працівників освіти і науки Богдан Чортик. - Сума втрати залежить від окладу працівника. Наразі зменшили розмір надбавки за престижність педагогам Кельменецького, Сокирянського районів та Новодністровька. Оскільки в бюджеті цих районів недостатньо коштів.

Працівники освіти незадоволені постановою. Тому вже вдруге оскаржують цю постанову в суді. "Спершу ми оскаржили цю постанову ще влітку, але суд не задовільнив нашої заяви, - зауважив Богдан Чортик. - Зараз ми подали на апеляцію. Чекатимемо на подальше рішення суду".
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Конфлікт біля собору в центрі Чернівців: поліція повідомила про кількість потерпілих
Загинув захисник із Буковини Владислав Коломієць
У Чернівцях біля Кафедрального собору між парафіянами УПЦ та ПЦУ сталася сутичка: що відомо - фото
На Буковині судитимуть держреєстраторку, яка незаконно перереєструвала землю між громадами
Дві людини загинули на місці: у поліції розповіли подробиці смертельної ДТП, що сталася в Хотині
16 червня, 2025
На Буковині відкриють одне з найбільших лавандових полів України - фото
У трагічній ДТП у Франції загинули викладачки коледжу на Буковині: що про них відомо
Липові довідки за 4000 євро: на Буковині затримали чоловіка, який допомагав уникнути призову
Підполковника з Буковини посмертно відзначено званням Героя України
ДТП автобуса з буковинцями у Франції: є перші деталі розслідування і звинувачення