До кінця тижня на Буковину прийде спека

Новини Чернівців / погода чернівці
1 997
0
До кінця тижня на Буковину прийде спека

На території Чернівецької області кілька днів дощитиме, а до кінця тижня прийде справжня літня спека.

Так, за даними Укргідрометеоцентру, 19-21 травня на Буковині очікуються дощі та грози. Температура повітря вночі становитиме +9+12 градусів, а вдень +20+22 та поступово підвищуватиметься.

Після 22 травня дощі припиняться та вдень стовпчик термометра підніматиметься до +28 градусів.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.