"Буковина" перемогла на виїзді і піднялась на дев'яте місце

Новини Чернівців / спорт
2 062
0
"Буковина" перемогла на виїзді і піднялась на дев'яте місце

Чернівецька "Буковина" в 13 турі першої футбольної ліги перемогла на виїзді МФК "Миколаїв" з рахунком 2:1.

Буковинці грали цікавіше, мали перевагу і часто би здалеку. Перший тайм закінчився нульовою нічиєю.

А на 54 хв новачок команди, вихованець буковинського футболу Василь Палагнюк замкнув фланговий простріл і відкрив рахунок. На 64 ха другий гол забив ще один буковинець Олександр Темерівський.

Господарі скоротили рахунок на 75 хв.

Після 13 турів у першій лізі лідирує "Олімпік" (Донецьк) - 27 очок. Сталь має 25 очок, "Олександрія" і "Суми" - по 23. "Буковина" завдяки цій перемозі піднялася на 9 місце з 15 очками.

Наступна гра відбудеться 11 жовтня в п'ятницю - чернівчани прийматимуть "Нафтовик-Укрнафту" (Охтирка).
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим