На Буковину з’їдуться судмедексперти

Новини Чернівців
3 623
0
На Буковину з’їдуться судмедексперти
26-27 вересня у Чернівецькій області, у комплексі "Сонячна долина", відбудеться міжнародна конференція судмедекспертів "Актуальні питання судово-медичної експертизи". З’їдуться майже 150 судмедекспертів з України, Латвії, Литви, Єстонії, Росії, Білорусії, Узбекистану, Казахстану та Португалії.

- У Чернівцях така конференція відбувається вперше, - розповідає начальник обласного судово-медичного бюро, професор Віктор Бачинський. - У нас сильна чернівецька школа судової медицини, тому й надали перевагу нам. Окрім того, така наукова конференція дає високий рейтинг вузу, на базі якого відбувається, у даному випадку — Чернівецькому медичному університету.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим