RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець Вхід через ВКонтакте
Головна | Приватні оголошення |Приватні оголошення Тури з Чернівців | Історія успіху | Історія успіху Афіша | Пропозиція тижня | Послуги | Журнал "Давай Одружимось!" |
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |
«Буковина» розпочала з нічиєї

Чернівецька "Буковина" у першому турі першої ліги зіграла вдома внічию 0:0 з "Авангардом" (Краматорськ).

Cклад "Буковини" був такий: Когут, Новотрясов, Донець, Вечтомов, Керчу, Лупашко, Дорош, Сибіряков (Алан, 58), Єлов (Маковійчук, 50), Рибковський (Грищенко, 83), Деребчинський (Семенюк, 36).

З перших хвилин обидві команди взяли на озброєння дрібний і середній пас. Було багато боротьби. Перший момент виник на 15-й хвилині. Керчу навісив на Сибірякова, і той головою пробив поруч зі штангою. Гості відповіли гостротою - м’яч пролетів вище поперечки. Відтак загрожував уже сам Керчу, якого обрали капітаном команди. Він дивом не влучив у ворота на 23-й хвилині.

У краматорців вдалася двоходівка Ковальов-Свиридов. Останній спрямував м’яч низом поруч зі штангою.
Запам’яталася красива комбінація "Буковини" на 44-й хвилині. Семенюк скинув Сибірякову, той пробив, воротар парирував м’яч на того ж Семенюка. Та Олександр спрямував м’яч поруч зі стійкою.

Після перерви наш тренер кинув у бій Маковійчука та Алана. Гра дещо загострилася. На 47-й хвилині після подачі Керчу зі штрафного Новотрясов не спромігся забити з кута воротарського. А потім наші гравці змарнували дві нагоди, пробивши в руки воротарю. Це сталося у виконанні Рибковського з паса Алана на 65-й хвилині, а також самого бразильця вже у доданий час.