На латання буковинських доріг укладено тендерів на 34 мільйони

Новини Чернівців
1 734
0
На латання буковинських доріг укладено тендерів на 34 мільйони

Служби автомобільних доріг 2-15 квітня за результатами тендерів уклали низку угод на експлуатаційний ремонт та поточне утримання доріг на загальну суму 133,30 млн грн. Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", повідомляє сайт “Наші гроші”.

Чернівецька САД замовила місцевому облавтодору роботи на 34,00 млн грн.

"Кримавтодор" отримав підряди на 36,15 млн грн.

Рівненська САД заплатить 9,89 млн грн. держпідприємству "Укрдорз’язок" за обслуговування об’єктів освітлення та світлофорів.
Львівська САД замовила ДП "Львівський дорсервіс" роботи по організації безпеки дорожнього руху вартістю 53,26 млн грн.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.