Дороги на "Калинці" лататимуть холодним асфальтом

Новини Чернівців / економіка, бізнес
2 127
0
Дороги на "Калинці" лататимуть холодним асфальтом

Керівники Калиніського ринку переконані, що ринок успішно працюватиме, якщо ходитимуть сюди споживачі. Тому запланували впродовж 2013 року відремонтувати всі стежки і дороги на ринку.

- Цього року ми хочемо максимально заасфальтувати проходи, переходи, центральні дороги на ринку, які сьогодні знаходяться у жахливому стані, - сказав Руслан СЕРБІНЧУК 12 березня під час зібрання Ради підприємців ринків міста Чернівці.

- Ми вже закупили першу партію холодного асфальту для ямкового ремонту. Це цікава технологія яка гарантує, як каже виробник, міцне і якісне покриття на 10 років. Хоча, якщо воно витримає бодай 5 років – також буде добре.

- Розпочнемо лагодити покриття з "клітки", району 3-го сектора, ті переходи, де техніка не зможе заїхати, - зазначив він.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують