Ні до виборів, ні після тарифи на житлово-комунальні послуги на Буковині не зростатимуть. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації Георгій Леонтій.
- Тенденцій до коригування тарифів немає, і з виборами це не пов’язано, - сказав начальник управління.
Також георгій Леонтій сказав, що підприємствам, котрі надають послуги, мали б допомагати органи місцевого самоврядування з місцевого бюджету.
За словами георгія Леонтія, до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 587 котелень з 692, що складає майже 85%, капітально відремонтовано та реконструйовано 34 котельні (85%), підготовлено 230 (86%) км теплових мереж та майже 8 км (більше 80%) мереж замінено.
Як відзначив посадовець, в області заготовлено понад 6 тис. тонн (51%) вугілля на відомчих котельнях. Відремонтовано або замінено більш ніж 30 км комунальних і відомчих водопровідних мереж, відремонтовано або замінено майже 13 км каналізаційних мереж.
27-08-2012, 19:35

0

992
У Чернівцях пасажир ударив каменем по голові водія марш ...
У Чернівцях водій маршрутки на «зебрі» збив пішохода - ...
Продан розповів, за якого кандидата в президенти він пр ...
Держава готова платити дідусям і бабусям, які доглядают ...
У Чернівцях пасажир ударив каменем по голові водія марш ...
Кличко назвав Зеленського пасажиром літака, що сів у ка ...
Продан закрив чергову сесію міськради, на якій не розгл ...
Продан закрив чергову сесію міськради, на якій не розгл ...
Вибори-2019: скільки на Буковині довірених осіб Юлії Ти ...
Кличко назвав Зеленського пасажиром літака, що сів у ка ...