Чернівцям обіцяють ще більше десятка дитячих майданчиків

Новини Чернівців
2 003
0
Чернівцям обіцяють ще більше десятка дитячих майданчиків

Цього року у Чернівцях обладнають ще більше десятка дитячих майданчиків. Таке пообіцяв секретар міської ради Віталій Михайлішин. Він підтвердив, що заходи з відновлення старих дитячих майданчиків у місті тривають.

- До кінця року плануємо обладнати ще 12-15 майданчиків для дітей, - сказав В. Михайлішин, усе робитиметься за кошти спонсорів.

Також секретар міської ради додав, що з наступного року благодійники візьмуться за облаштування спортивних майданчиків у Чернівцях. Фінансуватиме реконструкцію та будівництво майданчиків благодійний фонд "Вікторія" та інші меценати та підприємці.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.