У Чернівцях офіційно за квартал витікає води на 130 тисяч гривень

Новини Чернівців
1 951
0
У Чернівцях офіційно за квартал витікає води на 130 тисяч гривень

Чернівчани вважають, що через надмірні втрати води у мережах встановлені високі тарифи на воду - 6,9 гривень за кубічний метр. У Чернівцях із мереж тільки за офіційними підрахунками витікає води на 130 тисяч гривень за квартал. Але комунальники запевняють, що кількість витоків на тариф не впливає.

У водоканалі погоджуються, що витоків останніми роками стало більше. У тариф закладено кількість витоків згідно з нормативами законодавства - 30 відсотків.

Але через застралі мережі у місті маємо фактичних витоків води від 42,3 до 60 відсотків.

- Збільшення витоків по місту на тарифи не впливають, бо тариф враховує лише норматив, а не фактичні витрати, - запевняє начальник “Чернівціводоканалу" Володимир Андрущак. - Витоки звісно є, адже міській водопровідній системі понад 100 років. Замінити всю мережу міста не можемо, бо немає коштів.

За законодавством дозволено закладати у тариф норми витрат не більше 30 відсотків. У "Чернівціводоканал" дозволена нормативна кількість витрат на квартал становить 19 тисяч кубічних метрів води. Якщо оплачувати цю воду за тарифом - 6,9 гривень, виходить, що законно дозволяють, щоби витікало води на суму понад 131 тисяча гривень.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

21:43
Замість зупинки дав газу: у Чернівцях патрульні переслідували водія без документів
21:22
Перевірятимуть статус військового обліку в реєстрі: для українців змінили процедуру оформлення паспорта за кордоном
21:00
Кадрові перестановки: хто очолив центр культури у Чернівцях
20:41
Чернівці попрощалися із воїном Василем Зельмановичем - фото
20:30
Який інтернет у Чернівцях справді швидкий і надійний? Думки чернівчан!
20:20
Дружина заробляє більше: що задекларував голова Чернівецької облради
20:00
У Буковинських Карпатах на відомого ведучого Комарова напав ведмідь
19:40
Продажі Tesla у Європі падають третій місяць поспіль

Колонка

Читають Коментують
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
23 920
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
10 518
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
9 978
"Клята війна": стало відомо про загибель захисника із Буковини Геннадія Рясова
7 571
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
7 516
"Наш бус повністю знищений": волонтери з Чернівців, які потрапили під ракетний обстріл у Кривому Розі потребують допомоги
7 491
У Чернівцях горіла церква: що відомо
7 322
Познімали металеві секції: у центрі Чернівців зруйнували парканчик - фото
5 413
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
5 106
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
4 434

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм