RSS logo rss  |  Вхід: Вхід в Молодий Буковинець
Головна | Історія успіху | Історія успіху Допомога захисникам | Медична допомога для переселенців | Він+Вона | ПРО ЧЕРНІВЦІ | Афіша | Підпишись Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів Приєднуйся до читачів
  Новини: Чернівців | України | Світу | » Політика | » Економіка | » Культура | » Спорт | » Здоров'я | » Кримінал | » Життя | » Фото | » Відео | » Новини читачів |

У ЧНУ вивчатимуть турецьку мову

У Чернівецькому національному університеті вивчатимуть турецьку мову. Для її викладання спеціально приїде лектор із Туреччини.

Як повідомляє офіційний сайт університету, Генеральне консульство Республіки Туреччина в місті Одеса сприятиме розвитку українсько-турецьких взаємин на базі Чернівецького університету.

Про це повідомив віце-консул Меліх Демірташ.

Якщо сторони дійдуть згоди, до Чернівців для проведення курсу лекцій завітає викладач із Туреччини. Це закріпить досвід, розпочатий минулої осені, коли впродовж листопада 2011-го група наших аспірантів та викладачів відвідувала заняття лекторки з університету міста Сакар’я. Це - єдиний турецький ВНЗ, з яким Чернівецький університет підписав угоду про співпрацю.

Вивчення турецької мови, на думку ректора ЧНУ Степана Мельничука, розширить тематичний діапазон досліджень молодих науковців (до прикладу, дослідження з історії українсько-турецьких зв’язків завдяки можливості працювати з турецькими джерелами), а також сприятиме працевлаштуванню випускників у туристичних агенціях, турецьких компаніях тощо.

По налагодженні тісніших контактів пан віце-консул готовий ініціювати створення у Чернівецькому університеті Центру турецьких студій.
Редактор: misha
25-07-2012, 13:27
Коментарів 0 Переглядів 2 208

Теги -
• Новини партнерів
iPhone 14 Pro Max ціна в Одесі, Україна
ФОТОРЕПОРТАЖ Переглянути всі фоторепортажі

Наприкінці концерту співачка разом зі слухачами виконала гімн України


Босоногі діти у фонтані. Блог Галини Олійник
Виникло відчуття, наче ми перебуваємо в Індії
Заплатила втричі дорожче. Блог Аліни Книжник
Ця історія вкотре доводить, настільки важливо бути уважним і все перевіряти
ВІДЕО Переглянути все відео

Кореспондентці "МБ" вдалося потрапити на одне із тренувань спецпризначенців на полігоні

Одним із прогресивних напрямів усунення проблем хронічного болю і його причин є ударно-хвильова терапія. Що це таке, як її виконують і наскільки вона результативна – у нашому матеріалі.

Денний міський табір, який уже вшосте організовує центр розвитку дитини "Моя ІриСкА", анонсував програму роботи на це літо. Чим вражатиме він цьогоріч, нам по-секрету розповіла керівниця Ірина Істинюк.

Це чи не єдиний заклад у нашому місті, який не боїться братися за такі непрості завдання. Чим ще особливий цей медичний заклад – у нашому матеріалі.

"Вікторія Драйв" – сучасна автошкола, яка вже другий рік здійснює фахову підготовку водіїв усіх категорій та є однією із кращих у Чернівецькій області.

Отримайте найкращі послуги з будівництва СЕС - звертайтеся до "ДімТек"!

Звітний концерт зразкової вокальної студії "Шарм"(19.05.2023р.).

Якщо у вашій дитині ховається справжній артист, ви мрієте вийти за рамки домашніх концертів, хочете розвинути талант свого чада і показати його всьому світу – приходьте у зразкову вокальну студію "Шарм"! С

Наскільки розвинена ця сфера в Україні, як мали би бути обладнані такі машини і що важливо під час транспортування хворих, нам розповів засновник компанії Ambulance-Express Віктор Оманчуковський.
• Теги