У Чернівцях, 27 травня, на Соборній площі відбувся черговий етап всеукраїнського туру "Вболівай з найкращими!". Акція вже тривала у семи містах України. Ідея заходу, що присвячений до проведення Євро-2012, полягає у тому, щоб показати наскільки потужно мешканці українських міст вміють вболівати. Близько п’яти тисяч чернівчан зібралися на Соборній площі та вчилися вболівати за Україну. Співачка Руслана показувала зі сцени, як рухатися, що вигукувати і чернівчани повторювали за нею. Буковинці на Соборній площі, створили галас гучністю 113 дБ.
Чернівці випередили кілька великих міста по тривалості галасу - Донецьк, Полтаву, Запоріжжя. А от лідером туру "Вболівай з найкращими!" є Київ, там потужність голосів сягла 117Дб, Львів "накричав" на 116дБ.
Але не зважаючи на це чернівчани кричали найдовше. Якщо у інших містах вигукували "Ейфорія!" впродовж 3-5 хвилин, то чернівчани кричали 8 хвилин 33 секунди. Про це повідомляє офіційний сайт акції. Довідка
Всеукраїнський тур "Вболівай з найкращими" – це великомасштабний проект офіційного спонсора Чемпіонату УЄФА ЄВРО-2012 – компанії “Укртелеком”. Проект включає в себе культурно-масові та розважальні заходи, які пройдуть в 11 містах України в підтримку Чемпіонату, спрямованих на комунікацію та розвиток українського духу вболівання.
Нещодавно у самому серці Чернівців відкрився новий паб Red Hops! Цей фірмовий заклад від улюбленої крафтової броварні вже став справжнім місцем притяжіння для поціновувачів крафту та гарного настрою. Відкриття пабу супроводжувалося благодійним концертом, на якому виступив відомий гурт "Гуцул Каліпсо". Зібрані кошти, а саме 57150 грн, будуть спрямовані на підтримку тактичної медицини для військових.
Якщо інтернет є необхідним для вашої роботи, навчання чи звичайного життя, рекомендуємо потурбуватися про стабільне підключення до мережі навіть без світла.
Ми запрошуємо тебе у простір, де ти реалізуєш всі свої фантазії, а ми тобі у цьому допоможемо. YuKo Studios - це команда, яка буде з тобою на одній хвилі від старту до фінішу. Все це заради того, щоб ТВІЙ контент вийшов на високий рівень.
Разом із перспективами земельного ринку постає ще більше питань: на що слід звернути увагу під час її вибору? Які документи потрібно оформлювати під час купівлі-продажу? Як виглядає портрет надійного покупця? Відповіді на ці запитання для тих, хто хоче придбати земельну ділянку у покроковому гайді цієї статті.