Через завод на Буковині люди п’ють отруйну воду

Новини Чернівців
2 135
0
У двох селах Чернівецької облассті люди поскаржилися на погане самопочуття. Вони запевняють, що причиною цього є питна вода, яку забруднює сусідній міні-завод з виготовлення деревного вугілля.

Про це повідомляє ТСН.ua.

Як повідомляють селяни, вони змушені пити брудну воду, вкриту плівкою, з гірким присмаком та неприємним запахом.
Підприємці свою провину категорично заперечують.

Першою ознакою забрудненої води стало те, що у місцевому ставку почала здихати риба. Нечистоти стікаються в резервуар, а вже звідти потрапляють до господарських криниць, шкіл та лікарні.

Інших джерел води тут немає. Оскільки обидва села розташовані в зоні зсуву, копати нові криниці забороняють.
Лікарі заборонили вживати таку воду навіть кип'яченою.

- Виділяються токсична зола, бензоперин, який здатний супроводжувати появу ракових клітин. Кип'ячена вода вбиває бактерії, одноклітинні паразитичні організми, але токсичні організми кип'ячена вода не в спромозі вбити, - пояснила вчитель хімії та біології Валентина Ткач.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У центрі Чернівців відкрився перший в Україні рекрутинговий центр 108 батальйону бригади "Едельвейс" - фото
«Долар слабшає через глобальні зміни»: чому долар у світі дешевшає та чого чекати українцям
Смертельна аварія у Чернівцях: водій автомобіля збив велосипедиста
«Стояли впритул до ворога»: прикордонник з Буковини про бої на Донеччині
ексклюзив
На Буковині синоптики попередили про пориви вітру
Масована нічна атака РФ: ракети летіли на Львів, під ударом захід України
28 червня, 2025
З нагоди Дня Конституції України на горі Веприк розгорнули 20-метровий прапор - фото
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим