У Чернівцях та області триває місячник з благоустрою територій. Прибрати узбіччя доріг, річки, парки та сквери мають до Великодня. Слідкують також за спаленням трави. Як зауважив на селекторній нараді з питань санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області перший заступник губернатора
Георгій Галиць, кількість пожеж через спалення сухої трави зменшилася до 3-4 на добу, але все одно люди ведуть себе необережно.
- Коли ввечері повертаюся з роботи, то бачу, як горизонт Великого Кучурова неначе палає, - зауважив. - Треба стежити за ситуацією, бо помітив, що круглорічно, окрім зими, на Буковині щось має горіти.
За спалоення сухої трави карають штрафами, сума яких коливається в межах 850-1500 гривень.
За словами Георгія Галиця, вже чимало вдалося зробити. До виконання робіт з благоустрою у цьому році залучені близько 2 тисяч людей, які перебувають на обліку в центрах зайнятості Чернівецької області. Він зауважив, що однією з центральних бід є несанкціоновані сміттєзвалища та відсутність сміттєзвалищ взагалі.
- Нинішнього року ліквідували близько 150 стихійних сміттєзвалищ у Вижницькому, Кельменецькому, Сокирянському районах та в Чернівцях, - розповів. - Натомість в деяких селах та селищах області взагалі немає сміттєзвалищ. Йдеться, зокрема, про Мамаївці Кіцманського та Волоку Глибоцького районів.
5-04-2012, 12:18
0
1 490