У Чернівцях молодіжна опозиція показала владі червону картку

Новини Чернівців / політика, влада
2 682
0
У Чернівцях молодіжна опозиція показала владі червону картку

У Чернівцях під стінами ОДА сьогодні, 13 березня, молоді представники опозиції показали червону картку владі за невиконані обіцянки. Біля адміністрації зібралося кілька десятків чоловік із плакатами та символікою опозиційних політсил - ВО "Свобода", партії "Фронт Змін" та ВО "Батьківщина".

- Сьогодні в Чернівцях стартувала всеукраїнська акція “Вставай”, - розповідає координатор молодіжного крила партії “Фронт Змін” Віталій Захарюк, - одночасно у всіх містах молодь показала червону картку Януковичу. Вона символізує, що за невиконані обіцянки йому потрібно виходити з гри. Молодь не має роботи, проте бачимо, що його сім'я живе добре, сини працевлаштовані. Замість того, щоби підвищувати стипендії — їх скорочують. Молодь не має доступного житла, яке так обіцяли. Подібні акції будуть проводитись і надалі, щоби на молодь звернули увагу і почали виконувати свої обіцянки.

- Владна політика загалом і в освіті зокрема не дає молоді самореалізуватись, - каже активіст молодіжної організації “Батьківщина молода” Олександр Бербека, - Вони чують нас тільки тоді, колі їм потрібно заробити голоси на виборах.

Насамкінець учасники акції спробували занести картки до приміщення ОДА, але двері туди виявилися зачиненими. Картки активісти склали під двері.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

12:20
Аварійність на дорогах у Чернівцях: патрульні назвали основні причини ДТП
12:00
У Чернівцях зустрінуть двох відважних воїнів, які загинули у Донецькій області
11:40
На Буковині чоловік за кошти гранту відкрив кав'ярню
11:20
ДТП на Буковині: перекинулося авто, є постраждалі
11:00
У Чернівцях перед історичним матчем "Буковина" — "Вікторія" покажуть модульне шоу
10:53
У Чернівцях розшукують вандала, який облив чорною фарбою портрет загиблого захисника
10:41
У Чернівцях горіла церква: що відомо
10:40
На Буковині відкрили проїзд через гірський перевал "Шурдин"

Колонка

Читають Коментують
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
8 534
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними
8 455
"Не цінуємо своїх": мандрівниця розкритикувала захват візитом ведучого Комарова на Буковину
7 840
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 854
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 726
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 383
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 734
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
3 654
У чернівецькому храмі УПЦ релігієзнавця обізвали дурнем за зауваження про зміст молитовників
3 418
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
3 416

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм