Через аварію в Чернівцях знеструмлено насосні станції

Новини Чернівців / Життя
2 818
0
У Чернівцях о 06:35 сталося аварійне відключення енергопостачання по декількох напрямках, в результаті чого знеструмлено 3-й підйом станції "Магала" та насосна станція "Біла", споживачі центральної частини міста, ОДА. Припинена подача води район вул. Руської, Фастівської, Московської олімпіади та прилеглі до них. Проводяться роботи з відновлення електропостачання станцій.

У зв’язку з ремонтними роботами в районі залізничного переїзду по вул. Південно-Кільцевій, подача води в житлові будинки та ОГД по вул. Миколаївській, Головній 387-285 припинена з 01:00 26.08.2011р. до 06:00 27.08.2011р. Про це повідомляє прес-центр міської ради.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.