Комітет опору диктатурі встановить на Буковині інформаційні намети

Новини Чернівців / політика, влада
2 731
0
Комітет опору диктатурі вирішив розпочати встановлення по всій території Чернівецької області наметів з інформаційною продукцією Комітету – з метою широкого інформування краян про тривожні події в державі. У наметах почергово працюватимуть представники від кожної політичної сили - учасника комітету.

На засіданні обласного Комітету голова облорганізації "Батьківщина" Іван Мунтян наголосив, що сьогодні настав час рятувати Україну, і саме тому опозиційні сили відкинули свої особисті амбіції і об'єдналися заради звільнення з-під варти політичних в’язнів, серед яких – Юлія Тимошенко і Юрій Луценко, та заради порятунку України від диктатури.

Також обласний Комітет опору диктатурі запрошує всіх небайдужих і громадсько активних буковинців взяти участь в урочистій ході, маршрут якої пролягатиме 24 серпня з 11.30 від Народного дому до пам’ятника Буковинському куреню, далі - по вул. Руській і Головній до Центральної площі. Хода завершиться великим спільним мітингом.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
У коледжі на Буковині розповіли про стан дітей, які потрапили в аварію у Франції
Уроки англійської та ресторанне меню: що пропонують літні табори на Буковині
Більше дронів – менше втрат. Воїни 80 бригади збирають на мавіки
Всі діти живі і скоро будуть на Буковині: що наразі відомо про трагічну ДТП у Франції
У Чернівцях у багатоповерхівці горіла квартира: з будинку евакуювали 28 людей - фото
Мріяв накрити стіл від Чернівців до Чорториї: сьогодні - день народження Івана Миколайчука
Сьогодні Буковина попрощається із захисником Євгенієм Людвіком
14 червня, 2025
Юна Сумська та фільм від Джолі: що можна побачити на Миколайчук OPEN, який стартував у Чернівцях
Четвертий обмін за тиждень: в Україну повернулися бійці, які у полоні з 2022 року
Поверталися з навчання: стали відомі нові подробиці трагічної ДТП у Франції, у якій постраждали буковинці