У Британії почали полювання на мародерів

Новини Чернівців / пригоди / суспільство
2 021
0
Лондонська поліція опублікувала перші фотографії розшукуваних молодих людей, помічених камерами спостереження під час погромів магазинів і мародерства. Поки їх 15 - вони розміщені на офіційному сайті правоохоронців, а також на їх сторінці в Flickr. Про це повідомляє ТСН.


Поліція розраховує, що так обличчя погромників (правда, у деяких вони сховані шарфами) зможе побачити велику кількість людей, серед яких напевно знайдуться ті, хто бачив їх, знайомий з ними, знає їх місцезнаходження та вирішить повідомити про це нам. Заявляти про злочинців можна в тому числі анонімно.

Правоохоронці наголошують, що це далеко не вичерпне число розшукуваних, серед яких, до речі, досить багато дівчат, а в цілому - представники різних рас, хоча переважно чорношкірі. Є ще безліч кадрів з портретами мародерів, у міру обробки для отримання більш чітких зображень вони будуть неодмінно публікуватися, говориться на сайті.

До ідентифікації погромників активно приєдналися британські газети і інтернет-користувачі, причому вони проявляють і власну ініціативу.

Так, The Daily Mail, крім фотографій, випущених поліцією, публікує ще 30 знімків, де мародерів чітко видно зі своїми трофеями посеред хаосу. The Sun публікує кадри, випущені не тільки лондонською поліцією, але й правоохоронцями інших міст, де відбуваються заворушення.

Крім того, у Мережі з'явився анонімний блог Catch A Looter ("Спіймай мародера"), де також публікуються знімки тих, хто був помічений за пограбуванням крамниць.

Всього кількість підозрюваних, яких шукають по всій країні, становить близько 2 тисяч. Число затриманих з початку погромів перевищує 1100 чоловік, в одному тільки Лондоні затримано майже 700, наймолодшому з них всього 11 років. У ході зіткнень постраждали 111 поліцейських, один чоловік, 26-річний чоловік, був убитий.

Загалом, у Великобританії ніч на середу стала першою відносно спокійною за останній час. Вулиці Лондона, куди на протидію хуліганам і мародерам були виведені 16 тисяч поліцейських, було відносно спокійно, хоча повідомляється про вибухи невідомого походження в районі Тоттенхем, де в минулу суботу і почалися заворушення.

Влада країни у вівторок зробила помітні зусилля щодо посилення реакції на заворушення, пообіцявши застосовувати проти погромників пластикові кулі.

Крім того, поліція продовжує арешти підбурювачів і учасників заворушень і почала операцію з пошуку підозрюваних у причетності до вандалізму.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

01:15
Як часто насправді потрібно прати банні рушники: всі роблять цю помилку
01:00
Сюжет - неймовірний. П'ять крутих фільмів на вечір, які дійсно цікаво дивитися
00:45
Чому корисно пити чай із кориці: названо сім цілющих властивостей цього напою
00:30
Без хлору і за лічені секунди: як ефективно знищити цвіль у ванній
00:15
Шість продуктів, які крадуть роки вашого життя
31 березня, 2025
23:58
Водоліям - прибирання, Рибам - спілкування з рідними. Гороскоп на 1 квітня для всіх знаків зодіаку
23:40
Дощі, прохолода, у горах - мокрий сніг. Яким буде початок квітня на Буковині
23:20
У лісах Буковини вже з'являються делікатесні гриби, але їх легко переплутати із отруйними

Колонка

Читають Коментують
У Чернівцях під час ремонтних робіт у кав’ярні виявили автентичний фасад
21 179
На зупинку на Калинівському ринку витратять майже три мільйони
7 072
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
4 580
30 березня: церковне свято сьогодні, особливі прикмети дня і чого не можна робити
4 414
У Покровську загинув військовослужбовець Чернівецького обласного ТЦК
4 376
Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
4 249
У Чернівцях відбувся всеукраїнський освітянський форум
4 172
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
3 646
Ґвалтував дочку: на Буковині засудили педофіла
2 677
Спланували цілу спецоперацію, але вона зірвалася: на Буковині прикордонники затримали чоловіків, які тікали до Румунії
2 610

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм