Україна перейде на біометричні паспорти до кінця року

Новини Чернівців / суспільство
3 138
0
Біометричні закордонні паспорти можуть бути впроваджені в Україні до кінця 2011 року, повідомив перший віце-прем'єр, міністр економічного розвитку України Андрій Клюєв.


Перехід на використання паспортів з біометричними даними їх власників є однією з умов скасування шенгенських віз для українців, - повідомляє tsn.ua.

План дій щодо скасування візового режиму був підписаний на саміті Україна-ЄС у Брюсселі 22 листопада 2010 року.

"Це дуже важливе завдання і я думаю, ми зможемо це питання вирішити у поточному році", - сказав Клюєв.

Клюєв також повідомив, що план лібералізації візового режиму також передбачає створення ефективної системи інтегрованого управління кордонами, розробку всієї необхідної для запровадження безвізового режиму нормативно-правової бази.

За його словами це також передбачає впровадження дієвого механізму управління міграцією у відповідність стандартам ЄС, створення системи захисту персональних даних європейського рівня, а також створення системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України.

Він нагадав, що президент Віктор Янукович поставив завдання виконати більшу частину плану вже в поточному році.

Як повідомлялося раніше, біометричні паспорти обійдуться українцям в 700 гривень.

Нагадаємо, технічною передумовою підписання Договору про режим безвізових поїздок громадян України у країни ЄС є наявність в Україні випуску паспортів із сканованими відбитками пальців або ж сітківкою ока.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують