Чернівецький студент став третім у велогонці серед дорослих

Новини Чернівців
2 395
0
Вперше у велогонці серед дорослих виступив студент другого курсу геофаку ЧНУ Антон Любий, якого тренує заслужений тренер України Ілля Руссу. І одразу спортсмен здобув бронзову медаль у другому етапі Кубка України з крос-кантрі у Харкові.

Разом з Антоном Любим змагалися 130 велокросменів. А нагородили чернівецького спортсмена медаллю і дипломом галузевого міністерства.
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.