Горіло сміття та гараж: за минулу добу на Буковині ліквідували 4 пожежі

Новини Чернівців
357
0
Горіло сміття та гараж: за минулу добу на Буковині ліквідували 4 пожежі

На Буковині за минулу добу, 5 червня, надзвичайники ліквідували чотири пожежі.

Про це повідомило головне управління ДСНС України у Чернівецькій області.



Як зазначається, до Служби порятунку надійшов виклик про пожежу у місті Новодністровськ Дністровського району. Займання сталося в одному з гаражів гаражного кооперативу, яке помітили очевидці та викликали надзвичайників.

Вогнеборці 16-ї державної пожежно-рятувальної частини та ліквідували пожежу на площі 15 кв.м врятувавши від вогню будівлю та розміщені по сусідству гаражі.

Попередня причина пожежі - коротке замикання автомобільного акумулятора, розміщеного поряд із легкозаймистими матеріалами.

Ще один виклик надійшов від очевидця у Чернівцях, який помітив загоряння сміття на відкритій території. Рятувальники 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та ліквідували пожежу на площі 10 кв.м.

Причиною займання стали дитячі пустощі з вогнем.

"Протягом доби ліквідовано ще дві пожежі, де загоряння виникло в сміттєвому контейнері на одній з вулиць обласного центру, на площі 6 кв. м та у селі Коровія Чернівецької територіальної громади, зафіксовано загоряння електролічильника поблизу приватного житлового будинку, яке було погашено місцевим населенням до прибуття державного пожежно-рятувального підрозділу", - йдеться у повідомленні.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
«Не завжди діти відразу говорять про це»: скількох педофілів засудили на Буковині за останні п’ять років
ексклюзив
«Тато – мій ангелик»: дружина загиблого воїна з Буковини просить визнати його Героєм
Сьогодні на Буковині попрощаються із воїном Віталієм Шалаєвим
27 червня, 2025
Із липня для студентів та школярів зміниться вартість проїзду в громадському транспорті Чернівців
У Чернівцях в суботу низка будинків залишаться без водопостачання: будуть підвозити воду
У Чернівцях звільнився з посади директор департаменту урбаністики та архітектури
Не стало захисника із Буковини Віталія Шалаєва
26 червня, 2025
Із російського полону повернувся буковинський захисник Петро Щербатий
Пробули у полоні понад три роки: Україна повернула ще одну групу захисників
ДТП на Буковині: водій мопеда впав та травмувався