На Буковині затримали депутата, який не задекларував нерухомість

Новини Чернівців / кримінал / гаряча тема
4 797
0
На Буковині затримали депутата, який не задекларував нерухомість


Поліцейські Буковини викрили депутата сільради, який не задекларував нерухомість на понад 4,4 мільйона гривень.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Згідно відомостей, які надійшли від НАЗК, правоохоронці встановили, що 67-річний чернівчанин, будучи депутатом однієї з сільських рад Буковини, під час подання щорічної електронної декларації умисно вніс завідомо недостовірні відомості. 

Зокрема, у документі посадовець не вказав, що у його власності перебувають об’єкти нерухомості – земельна ділянка та квартира. Водночас чоловік не вніс відомості про отриманий у спадщину дохід –  земельну ділянку та житловий будинок.  

Таким чином депутат сільської ради приховав свої статки на понад 4,4 мільйона гривень.

Наразі слідчі Чернівецького районного управління поліції повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366-2 (Декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України. 

Санкція статті передбачає до двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю строком до трьох років.

Досудове розслідування триває.

Читайте новини "МБ" у Google News | Facebook | Telegram | Viber | Instagram


0 коментарів

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.
Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
ТОП 10
Поліцейський із Буковини без бюджетних коштів усього за два місяці створив застосунок доброчесності для Нацполіції
18 995
Евакуювали 68 людей: рятувальники розповіли подробиці вибуху на Будівельників у Чернвцях
8 420
Загинув у 2023 році: на Буковині проведуть в останню дорогу захисника Андрія Гончарюка
3 924
Помер під час лікування: на Буковині попрощаються із захисником Іваном Унгуряном
3 168
З Краматорська, Херсона та Маріуполя: до Чернівців прибув евакуаційний потяг
3 069
Можна буде купатися, рибалити й ночувати: на Дністрі з’явиться новий відпочинковий комплекс
2 993
Вибух на вулиці Будівельників у Чернівцях: загинув 38-річний чоловік
2 822
Паводки, дороги та гроші: про що голова громади з Буковини просила Зеленського
2 675
«Хотіла бути корисною державі»: історія буковинки Маргарити, яка стала прикордонницею
2 512
Автомобіль злетів з дороги: на Буковині у ДТП загинув 24-річний водій
2 253