На Буковині зросла кількість робочих місць: підвищилася і зарплата

Новини Чернівців / економіка, бізнес
3 143
0
На Буковині зросла кількість робочих місць: підвищилася і зарплата


У Чернівецькій області за три місяці створено майже 2500 нових робочих місць. Це майже вдвічі більше ніж за такий самий період минулоріч.

Про це повідомляє Чернівецька ОВА.



Порівняно з показниками 2024 року зросла і середня заробітна плата - у січні-березні цьогоріч вона становила 20 921 грн, що на 4 624 грн більше від минулорічного періоду.

Детально обговорили й виконання місцевих бюджетів, ефективність використання органами місцевого самоврядування земельних ресурсів та сплату суб’єктами господарювання мінімального податкового зобов’язання за 2024 рік та очікувані результати у 2025 році.

За чотири місяці 2025 року до бюджетів забезпечено надходження податку на майно на майже 87,5 млн грн і складає 104% від запланованого.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують