Хотів виїхати за кордон: на Буковині судитимуть чоловіка, який пред'являв липові документи

Новини Чернівців / кримінал
1 397
0

На Буковині перед судом постане чоловік, обвинувачений у підробці та використанні фальшивих документів.

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Чернівецькій області.



Під час досудового розслідування поліцейські з’ясували, що 4 липня цього року на міжнародному пропускному пункті "Красноїльськ" 25-річний буковинець надав прикордонникам підроблені документи. Зокрема, тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та довідку військово-лікарської комісії про зняття з військового обліку призовників.

Крім цього, правоохоронці з’ясували, що чоловік спільно з невстановленою на даний час особою, виготовили вказані документи на бланках паперу, проставили письмові відмітки, підписи від імені керівників установ та підробили печатки.

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом Сторожинецького відділу Чернівецької окружної прокуратури завершили досудове розслідування, матеріали якого з обвинувальним актом скерували до суду.

Йому інкримінують вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 і 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Поліцейські нагадують, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про Правила перетинання державного кордону громадянами України", на період дії воєнного стану обмежується виїзд за межі країни чоловікам віком від 18 до 60 років.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Не перевищуйте швидкість: де у Чернівцях працюють камери, які фіксують порушення ПДР
У Чернівцях завтра перекриють завантажену вулицю: будуть обрізати дерева
Контролювали весь повітряний простір Європи: відомий мандрівник показав колишній секретний об’єкт на Буковині - відео
Витягати з того світу – це просто робота: Чернівецький центр екстреної медичної допомоги очолив рейтинг успішних реанімацій в Україні
ексклюзив
Чернівчан просять достойно провести загиблого солдата Василя Зельмановича
На Буковині модернізують залізничний пункт пропуску через українсько-румунський кордон
Місця вистачає не всім: у яких школах діти навчаються змішано через малі укриття
Нинішній епідсезон на Буковині був важким: від грипу померло четверо людей
Герої Буковини: під час виконання бойового завдання загинув Григорій Малиш
ЧТУ хоче купити три нові тролейбуси за 50 мільйонів гривень
Командири дозволяли солдатам замість служби працювати на СТО: зарплати забирали собі
Як захиститися від телефонного шахрайства: кіберполіцейські з Буковини дали поради
На Буковині судитимуть судмедексперта, який "вирішував питання", щодо ухилення від мобілізації
На Буковині затримали контрабандиста, який перевозив нарковмісні медикаменти
У Чернівцях через ДТП ускладнено рух однією вулицею
На Буковині арештували чоловіка, який розповсюджував амфетамін
Наводили авіаудари по позиціях оборонців: СБУ викрила двох агентів РФ
На Буковині мотоцикліст не впорався з керуванням і збив 73-річного пішохода
Ввозили авто як гуманітарку: двоє буковинців відшкодували до держбюджету понад півмільйона гривень
Представилася банкірами: шахраї видурили у двох буковинців понад 60 тисяч гривень

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм