Фото з фб-сторінки Яни Рогожі
Підприємиця та волонтерка із Чернівців Яна Рогожа на свій день народження влаштувала благодійний бал у стилі "Бріджертони" - популярного американського костюмованого телесеріалу від Netflix, прем'єра якого відбулася в грудні 2020 року.
Світлини волонтерка
опублікувала на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua
Під час заходу вдалося зібрати 400 тис. грн для ЗСУ.
"400 тис.грн. для сил оборони України. Такий результат мого дня народження у форматі благодійного балу. Висловлюю щиру подяку всім, хто зробив це дійство можливим. Це було того варте", - написала Яна Рогожа.
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401185_451554271_7819362898139463_6125379527606406466_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401187_451586599_7819362431472843_4646878945860181137_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401187_451706452_7819362651472821_7957654418226484083_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401188_451755248_7819362728139480_2884363381422877513_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401189_451814923_7819362211472865_616598804311259396_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401190_451980864_7819362501472836_3941435397728597156_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401191_451985374_7819362628139490_4061515042701881859_n.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/thumbs/1721401193_452004693_7819362228139530_6355438342136528675_n.jpg)
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Учора, 17:59
![Коментарів Коментарів](/templates/mb_ua/images/ico-comments.png)
0
![Переглядів Переглядів](/templates/mb_ua/images/ico-ratingnews.png)
4 113