За минулу добу шахраї ошукали чотирьох краянок на майже 110 тисяч гривень. Буковинські поліцейські встановлюють обставини.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
Цього разу 58-річна чернівчанка втратила майже 95 тисяч гривень довірившись псевдобанкіру. Також 26-річну жительку села Верхні Станівці аферисти ошукали на понад 10 тисяч гривень, під приводом надання соціальної допомоги. Крім того, ще двоє буковинок, віком 63 та 50 років, стали жертвами шахрайства. Правоохоронці закликають громадян бути свідомим, не довіряти незнайомцям та не перевіреній інформації.
Учора, 25 березня, з повідомленням про шахрайство до Чернівецького районного управління поліції звернулася 58-річна місцева жителька. Заявниця розповіла поліцейським, що їй зателефонував незнайомий, який представився співробітником служби безпеки банку. Псевдобанкір запропонував чернівчанці зміцнити захист її карткових рахунків. Жінка довірилась співрозмовнику і надала всі реквізити та конфіденційну інформацію. В результаті чого з її картки зникло майже 95 тисяч гривень.
Ще однією жертвою аферистської схеми стала 26-річна жителька села Верхні Станівці. Як розповіла заявниця працівникам Вижницького районного відділу поліції, що їй надійшло повідомлення від невідомого в месенджері про можливість отримання фінансової допомоги. Жінка перейшла за посиланням з СМС та ввела реквізити картки. Внаслідок чого з рахунку буковинки зникло понад 10 тисяч гривень.
Крім цього, від шахрайських дій потерпіли ще двоє жительок Чернівецької області. Заявниці повідомили співробітникам поліції, що з їхніх ранків невідомі особи перерахували кошти. Таким чином 63-річна жителька села Карапчів втратила понад 3000 гривень, а 50-річна жителька села Тереблече – 1300 гривень.
За всіма фактами незаконного заволодіння коштами громадян шахрайським шляхом, поліцейські розпочали кримінальні провадження, передбачені ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.
Правоохоронці наголошують буковинцям:
• не довіряйте незнайомцям;
• завжди перевіряйте отриману інформацію;
• співробітники банку не телефонують, щоб дізнатися реквізити вашої картки;
• не переходьте за підозрілими посиланнями;
• не вводьте конфіденційну інформацію чи реквізити карткових рахунків на невідомих сайтах.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
26-03-2024, 13:16
0
807