У Чернівецькій області працює 94 підприємства, які переїхали з різних регіонів. Вони пропонують вакансії, але їх небагато.
Про це розповіли у Чернівецькому обласному центрі зайнятості Наталія Гаврада.
"На цих підприємствах зареєстрована 81 пропозиція про роботу. Служба зайнятості допомогла укомплектувати 36 вакансій. Серед працевлаштованих 18 переселенців. Наразі ще актуальні вісім вакансій", – каже завідувач сектору інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості Наталія Гаврада.
За інформацією центру зайнятості, релоковані підприємства пропонують зарплату від 6 500 до 12 000 гривень.
Серед вакансій найбільше пропозицій для в’язальниць трикотажних виробів та полотна, швачок, вулканізаторників, складальників деталей та виробів.
Роботу на Буковині також знайшли переселенці. З початку війни до обласної служби зайнятості за пошуком роботи звернулися 2160 переселенців, з них 344 вже знайшли роботу. Ще 1 149 шукачів роботи отримали статус безробітного.
"Понад 50 осіб працевлаштовані у медичні заклади, понад 40 – на комунальні підприємства та 30 осіб – на підприємство, яке займається виготовленням електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів. Окрім цього, переселенці працюють у навчальних закладах, на підприємствах малого та середнього бізнесу, які займаються гуртовою та роздрібною торгівлею, виробництвом хліба та хлібобулочних виробів, виробництвом текстильних виробів технічного та промислового призначення, а також у закладах сфери послуг. На Буковині з-поміж переміщених осіб працює 31 лікар. Також 15 працівників молодшого персоналу в медичних закладах та реабілітологи, чотири фармацевти. Більшість переселенців знайшли роботу в Чернівцях – 247 людей", – розповідає Наталія Гаврада.
Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
5-09-2022, 09:18
0
1 822