Грабіж посеред вулиці: у Чернівцях неповнолітній вирвав з рук жінки телефон та відніс його у ломбард

Новини Чернівців / кримінал
3 117
0

У Чернівцях поліція розшукали неповнолітнього, причетного до грабежу.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.



Зазначається, що до поліції звернулася чернівчанка й повідомила, що на одній із вулиць міста зловмисник відкрито заволодів її мобільним телефоном, який вона тримала в руках. За цим фактом слідчі поліції проводять досудове розслідування.

Прибувши одразу на місце події, слідчо-оперативна група Чернівецького районного управління поліції оглянула місце злочину, опитала заявницю та встановила прикмети порушника.

Під час проведення оперативно-розшукових заходів поліцейські з’ясували, що грабіж вчинив 17-річний місцевий житель. Спілкуючись із правоохоронцями, він зізнався у скоєнні майнового злочину та розповів, що мобільний телефон здав до ломбарду. Наразі слідчі поліції повідомили хлопцю про підозру у скоєні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:

Читайте також

Як легше пережити перехід на літній час: поради лікарки із Чернівців
Мешканка містечка біля Буковини напала на жінку за зауваження щодо російської музики
Хочете жити довго - нарощуйте мускулатуру: чому потрібні силові тренування
Молодик їхав Чернівцями під час комендантської години із наркотиками в авто
Сьогодні світ спостерігав сонячне затемнення: як це було - пряма трансляція
Тарифи на газ та електроенергію в Україні: що зміниться із квітня
Українські десантники взяли у полон групу росіян на Курщині - відео
"Жодної совісті": Іво Бобул обурився брехнею, яку розповсюджують про нього шахраї

Колонка

Читають Коментують

Свіжий номер

Афіша

політика, влада

економіка

здоров'я

культура

спорт

Каталог фірм