Пройшла всі перевірки: медик про вакцину від коронавірусу, яка прибула на Буковину

Новини Чернівців / Коронавірус на Буковині
2 332
0
Пройшла всі перевірки: медик про вакцину від коронавірусу, яка прибула на Буковину

Вакцині проти коронавірусу, якою почали робити щеплення в Україні, можна довіряти.

Про це у коментарі molbuk.ua повідомив доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Буковинського медуніверситету Юрій Рандюк.



Пан Юрій – один із тих, хто дав згоду на вакцинацію.

Пройшла всі перевірки: медик про вакцину від коронавірусу, яка прибула на Буковину


"Я за щеплення вакциною AstraZeneca, не зважаючи на те, у якій країні її виробляли. Технологія виготовлення вакцини – європейська. Розроблена британсько-шведською компанією. Вона пройшла всі етапи випробувань. Якби ця вакцина мала серйозні побічні ефекти, то не була би допущена до використання у клінічній практиці. Щодо того, що вона виготовлена в Індії, то дуже багато ліків ми використовуємо саме індійського виробництва. Наприклад, препаратами індійського виробництва лікують хронічний гепатит С. Причому генерики європейських препаратів коштують тисячі доларів, а індійські ліки за кілька сотень доларів нічим не гірші і дають такий самий ефект. Тому не потрібно боятися вакцинації і робити щеплення", – сказав лікар.

Медик вважає, що інформування щодо вакинації потрібно підходити виважено.

“Поки що немає сенсу не довіряти цій вакцині. Але створити імідж, особливо у ЗМІ, щоби вакцині не довіряли, досить легко. Достатньо кільком людям негативно висловитися. Потім когось щепили і співпало те, що на нього наїхав автомобіль та зламав ногу. А от якби він не щепився AstraZeneca, то і автомобіль би не наїхав. Я, звичайно, жартую. Але у нас є багато подібних ситуацій. Тому до інформування потрібно підходити досить виважено", - сказав Юрій Рандюк.

Довідка

Вакцина проти COVID-19 Oxford/AstraZeneca розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською компанією AstraZeneca. Вакцина, Oxford/AstraZeneca, що виробляється на потужностях Serum Institute (Індія) має локальну (торговельну) назву Covishield.

Читайте новини "МБ" у Facebook | Telegram | Viber | Instagram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.