У Чернівецькій області операторка спецлінії 102 допомогла врятувати життя чоловіку.
Про це йдеться у повідомленні прес-служби Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.
Зазначається, що до поліції звернувся буковинець та повідомив про свій намір покінчити життя самогубством.
"Завдяки кваліфікованим та професійним діям операторки спецлінії 102 Маріни Тацюк правоохоронці запобігли смерті заявника", – пишуть у прес-службі.
"У жовтні 36-річний житель Кіцманського району зателефонував до поліції та повідомив про те, що після суперечки з батьками хоче порізати собі вени. Під час розмови чоловік назвав свої особисті дані та адресу проживання. Протягом двадцяти хвилин спеціалістка підтримувала телефонну розмову із заявником, відволікаючи його від реалізації задуму, та паралельно направляла правоохоронців і лікарів за місцем проживання", – йдеться у повідомленні прес-служби.
Прибувши на місце події, співробітники Кіцманського відділу поліції залагодили конфлікт у родині та провели з її членами профілактичну роботу.
Через деякий час заявник зателефонував до поліції, щоб висловити подяку поліцейським, які допомогли врятувати йому життя. Буковинець пояснив, що у того дня перебував у стані алкогольного сп’яніння, через що виникла суперечка з батьками. У відчаї чоловік вирішив зателефонувати до поліції.
"Під час розмови Маріна довго, стримано та виважено розмовляла зі мною та переконала, що не варто реалізовувати намір. Я хотів би подякувати правоохоронцям, які вберегли моє життя. Наразі я не вживаю алкогольні напої та намагаюся перебувати з батьками у дружніх стосунках", - розповідає буковинець.
Маріна Тацюк працює в поліції два роки. Щозміни вона разом з колегами опрацьовує від 100 до 150 дзвінків від жителів області. За її досвід це не перший випадок, коли жінці вдалося допомогти запобігти смерті заявників.
"Зазвичай, коли я перебувала на чергуванні, про спроби самогубства п’ять разів повідомляли чоловіки. У кожного з них своя історія та причини таких намірів. Але мені завжди вдавалося підтримати з ними розмову та вгамувати їх, іноді навіть до приїзду поліцейських", - розповідає Маріна Тацюк.
Операторка свідома того, що кожен виклик на спецлінію 102 це своєрідний крик про допомогу тих, хто її потребує. Тому своєчасне надання іноді навіть консультації може врятувати чиєсь життя.
У жителів села Біла наприкінці 2023 року через підвищення напруги перегоріли електроприлади. Василь Шокостюк подав до суду та домігся компенсації від "Чернівціобленерго". "МБ" розпитав у чоловіка, як йому це вдалося.
Чернівецька філія Державного підприємства "Івано-Франківський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації" — це надійний партнер із забезпечення точності вимірювань, сертифікації продукції та відповідності стандартам. Філія запрошує до співпраці місцевих виробників, організації та фірми, які займаються виробництвом, експортом та імпортом, реалізацією продукції.
"Профі-Центр" — це не стереотипне середовище для вивчення іноземної. Насамперед це осередок, який має не тільки ефективну навчальну базу, яку може запропонувати студентам, а й відповідні підтвердження цьому.