Виніс речей на понад 600 тисяч: засудили іноземця, який обкрадав квартири чернівчан

Новини Чернівців / кримінал
2 530
0
Виніс речей на понад 600 тисяч: засудили іноземця, який обкрадав квартири чернівчан

У Чернівцях засудили уродженця Грузії, який викрав майно з квартир мешканців міста на понад 600 тисяч гривень.

Як повідомили у пресслужбі обласної прокуратури, суд першої інстанції засудив 58-річного іноземця до п'яти років позбавлення волі.



Встановлено, що упродовж 2018 року чоловік вчинив п'ять крадіжок з квартир чернівчан, спричинивши потерпілим матеріальну шкоду на загальну суму понад 600 тисяч грн. За крадіжки, вчинені в особливо великих розмірах, суд призначив йому покарання у вигляді 5 років ув'язнення.

Сторона захисту подала апеляцію на таке рішення, втім Чернівецький апеляційний суд залишив вирок у силі.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.