У Чернівцях проведуть спортивне змагання "Садогурська миля"

Новини Чернівців / новини
1 201
0
У Чернівцях проведуть спортивне змагання "Садогурська миля"

У Чернівцях 11 жовтня стартує "Садогурська миля".

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради, пише molbuk.ua



Організатори заходу запрошують вас до участі в п’ятому, ювілейному спортивному змаганні для дітей та дорослих “Садогурська миля”, урочисте відкриття якого відбудеться 11 жовтня об 11:00. На садгірському стадіоні (територія ДЮСШ №4) перед забігом пройде естафета “4 по 247м.”

На переможців чекають цінні подарунки. Головний приз -велосипед.

Реєстрація учасників з 9:30 до 10:45.

Забіг пройде старовинними вулицями Садгірського району: І.Підкови, Ю.Мізунського, Я.Налепки та Д.Галицького

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:


Logo
“Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” та Foreningen Ukrainian Media Fund Nordic в рамках реалізації проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів” в рамках реалізації
грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа.
Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів”


Copyright 2024. Всі права захищені. Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється
при розміщенні посилання (для Інтернет-видань - гіперпосилання) на molbuk.ua. Посилання
(гіперпосилання) обов'язкове в незалежності від повного або часткового використання матеріалів.