Учитель з Чернівців навчатиме освітян створювати серіал про цифрову грамотність

Новини Чернівців / новини
3 385
0
Учитель з Чернівців навчатиме освітян створювати серіал про цифрову грамотність


Вчитель історії та суспільних дисциплін Чернівецької гімназії №3 Микола Попадюк став тренером освітнього серіалу із цифрової грамотності для вчителів.

Про це повідомляє Чернівецька ОДА, пише molbuk.ua.



"Якщо ви - вчитель, то цей серіал саме для вас. Ви навчитеся застосовувати онлайн-інструменти, щоб навчальний процес став більш захопливим і ефективним", - йдеться на сайті Цифрової освіти.

У серіалі йтиметься про те, як ефективніше організовувати заходи, зберігати та створювати файли, автоматично оцінювати завдання учнів та результативно організовувати роботи в группах.

"Для цього є безкоштовні онлайн-інструменти. Які та як ними користуватися? Розберімося разом із вчителями Миколою Попадюком і Тетяною Ткаченко!", - йдеться на сайті.

Читайте найоперативніші новини "МБ" у Facebook і Telegram
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або зайти на сайт під своїм ім'ям.

0 коментарів

Ваше ім’я: *
Ваш e-mail: *
Код: Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Введіть код:
Читають Коментують